Trubkové spojky BRINCK

Trubkové spojky Brinck - rychlá montáž konstrukcí z trubek.

Německý výrobce Brinck dodává spojky pro různé průměry trubek. Trubkové spojky Brinck lze využít při stavbě přístřešku, zábradlí a dalších aplikacích, které vyžadují rychlé montážní řešení.

Příklady použití v praxi:
- bezpečnostní zábradlí a galerie
- ve stavebnictví velkých strojů
- schodiště s mobilním zábradlím
- stavba sportovišť
- směrování pohybu osob - turnikety a dělící uličky
- stavba čističek odpadních vod
- různá ohrazení, např. stáje a pod.
- stavba výstav a výstavních stánků
- montáž prodejních ploch

Trubkové spojky Brinck jsou zhotoveny z vysokojakostních hliníkových slitin podle DIN 1725, čímž je docílena nepatrná vlastní hmotnost a přirozená odolnost proti korozi a nejvyšší míra stability. Jsou vždy vybaveny pro potřebné upnutí pozinkovanými šrouby a objímkami. Pro maximální ochranu vůči působení povětrnostních podmínek mohou být trubní spojky za nepatrný příplatek dodávány i s nerezovými šrouby Jsou použitelné s trubkami s následujícími vnějšími průměry: 25mm, 30mm, 40mm, 43mm, 48,3mm, 50mm a 60mm.

Žádný rez – jsou výhradně používány vysoce jakostní hliníkové slitiny s přirozenou odolností vůči korozi.
Žádné sváření – Vaše konstrukce budou jednoduše sešroubovány. Tato montáž může být prováděna i neodborníkem.
Žádná dodatečná úprava – jak trubky, tak trubkové spojky Brinck jsou montovány v konečné povrchové úpravě.
Úspora času – odpadají náročné přípravné montáže v dílně. S pomocí trukových spojek Brinck je možné spojovat trubku do stabilních a přizpůsobených konstrukcí.
Nízké přepravní náklady – Vaše konstrukce mohou být díky prostorově úspornému stavebnicovému principu doručeny přizpůsobené a demontované na místo použití.
Demontáž a opětovné použití – i nejkomplikovanější konstrukce mohou být kdykoliv rychle demontovány, úsporně uloženy a znovu postaveny na jiném místě.

Text: Obchodprobydleni.CZ