Epoxidová pryskyřice na podlahu

Epoxidová pryskyřice na podlahu je velmi odolný materiál mnoha designových možností. Pryskyřicové podlahy ocení zejména zákazníci, kteří si potrpí na luxus a jedinečný design. Pryskyřice na podlahu umí doslova kouzla dekoru a navíc její uživatel ocení její jedinečné vlastnosti

Dokonalá rovnost, voděodolnost, na omak nestudí a je v porovnání s některými podlahovinami mnohem tvrdší. Po řadě let používání je důležité zmínit, že poškozená místa lze opravit, nebo je možné celou podlahu přebrousit do původní krásy.

Lité podlahy z pryskyřice - kam je lze použít?

V první řadě je třeba rozlišit pryskyřicové podlahy tvořené nátěrem a litou podlahu z pryskyřice (lité podlahy na bázi epoxidových pryskyřic). Nátěry (epoxidová pryskyřice na beton) se aplikuje na podlahu ve skladu, sklepě, na balkonu či terase nebo v garáži. Na druhé straně epoxidová pryskyřice na podlahy se nalévá v síle 1 - 2 mm v interiérech. Litá podlaha z pryskyřice v dětském pokoji v zářivých barvách, koupelna, například v modré  nebo obývací pokoj v imitaci mramoru, to jen krátký výčet možností lité podlahy z pryskyřice. 

Výhody lité podlahy v interiéru

- snadná údržba, dokonalý povrch bez pórů

- odolnost proti vodě, litá podlaha nemá spáry

- nekonečná řada barevného provedení

- vždy originál

- velmi dlouhá životnost

- dobrá tepelná vodivost, tu ocení interiéry s podlahovým vytápěním

Vždy originál

Epoxidové pryskyřice na podlahu v rukách zkušeného podlaháře nebo specialisty se stávají svým způsobem výtvarným materiálem a litá podlaha bude vždy Vaším jedinečným originálem.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.