Epoxidová pryskyřice PourArt

Epoxidová licí pryskyřice je vyhledávaná pod dalšími výrazy: tekutá pryskyřice, licí pryskyřice, křišťálová pryskyřice, umělá pryskyřice nebo pryskyřice na odlévání.

Dvousložková pryskyřice řady PouArt je určená pro odlévání větších objemů a vrstev. Změnou mísícího poměru lze dosáhnout tvrdého nebo pružného materiálu.

Epoxydová licí pryskyřice je opticky čirý materiál. Její využití najdeme například při práci se dřevem, kde je využívána jako licí pryskyřice. Epoxydové licí pryskyřice mají své uplatnění při různé tvořivé činnosti a hobby. Pryskyřicová mozaika ze dřeva je též zalitá epoxydovou pryskyřicí. Výrobky z pryskyřice mohou být transparentní - průhledná pryskyřice -  odlitky pro reklamní účely nebo dekorativní předměty. Epoxydová pryskyřice je vhodná pro zalévání dřeva.

Dvousložková epoxidová pryskyřice je prakticky bez zápachu, lze ji dobře probarvovat a pigmentovat. Pro odlévání pryskyřice je vhodné použít digitální nebo odměrné nádobky.

 

Vážený zákazníku,
Vaší objednávku uskutečněnou po 14.12. 2018 nebudeme schopni dodat do 24.12. 2018. Její dodání očekávejte první týden v lednu 2018.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a klidné prožití Vánočních svátků, tým Obchodprobydleni.CZ