Metalické pero Flysea MP5253 sada 20 barev

Kód: 96512458
Akce Zvýhodněná sada
Značka: PourArt
491 Kč –28 %
fancy3
491 Kč –28 % 351 Kč / ks 290 Kč bez DPH 18 Kč / 1 ks
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024

metalická pera na podtácky a geode art

Detailní informace

Detailní popis produktu

Permanentní metalické pero najde své využití při tvorbě geodet z pryskyřice, obrazů z pryskyřice a dalších výrobků z pryskyřice. Šperky z křišťálové pryskyřice potřebují doladit linkou, figurky z umělé pryskyřice nebo sošky z umělé pryskyřice potřebují domalovat různé linie nebo anděl z pryskyřice potřebuje stříbrná křídla. Podtácky potřebují domalovat obrubu. Při tvorbě geodet z pryskyřice, kde metalické pero využijeme nejčastěji, jej využijeme pro dokreslení linií pro geody tak charakteristické.

Specifikace:

Sada: 20 barev

Barva: žlutá, tmavě žlutá, tělová, světle červená, tmavě oranžová, tmavě zelená, tmavě modrá, tmavě šedá, růžová, světle šedá, bílá, světle modrá, světle zelená, světle fialová, tmavě fialová, tmavě červená, černá, světle hnědá, tmavě hnědá, světle oranžová        

Použití: papír, sklo, kov, porcelán, dřevo, pryskyřice 

Před použitím dobře protřepejte! Metalická pera jsou navržena s ventilovým dávkováním barvy a mají vynikající kontrolu nad jejím množstvím. Pero asi 20krát dobře protřepávejte nahoru a dolů. Otevřete víčko a jemně zatlačte na špičku nahoru a dolů, abyste napumpovali barvu do hrotu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Geody z pryskyřice
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.