Infrazářiče do koupelny

Účinné a bezpečné do koupelny 

Útulný domov bezesporu představuje příjemně vytopená koupelna. V těchto místech, kde panuje všeobecně vysoká vlhkost, může dojít k tomu, že se přístroje dostanou do kontaktu s vodou nebo vodní párou. Proto je třeba obzvlášť volit takový druh vytápění, který je nejenom účinný, ale především bezpečný, aby nedošlo k zásahu elektrickým proudem. 

Pro tento účel byly speciálně vyvinuty koupelnové infrazářiče ComfortSun.  Jsou zabezpečené proti stříkající vodě speciálním hliníkovým ochranným pouzdrem. Přístroje prochází také náročným testováním TÜV. Proto mohou být bez obav používány nejenom v koupelnách ale i wellness prostorách. Pomocí nástěnného držáku lze infrazářič jednoduše a bezpečně upevnit na zeď, a nebo jej lze umístit na robustní stojan. K jeho provozu potřebujete pouze elektrickou zásuvku. 

Koupelnové infrazářiče ComfortSun, se vyrábí o výkonu 1400 W. Mohou, proto vyhřát bez problémů koupelnu s podlahovou plochou až do 10 m2. Topné trubice mají životnost cca. 5000 provozních hodin, což odpovídá průměrné životnosti 15 let. Moderní infračervená technologie ComfortSun uspoří energii až o 30% v porovnání s jinými topnými systémy. Přednosti spočívají v infračerveném přenosu tepla. Tento typ záření zahřívá pouze lidské tělo nebo povrchy materiálů, ne vzduch. Proto se 90% infračervené energie přemění v teplo. Navíc se infračervené teplo procházející vzduchem neztrácí. Proto jsou infračervené tepelné zářiče vysoce efektivní i ve venkovním prostoru. 

Filtrovat dle
Štítky
Vyčistit filtr

1 | 2»