Infrazářiče do ordinací

Účinné a bezpečné teplo do ordinací

Moderní infrazářiče ComfortSun nachází široké uplatnění také v ordinacích dětských lékařů.

 

 

Využití
V době lékařské péče je žádoucí, aby dítě neprochladlo. Přímo pro tyto situace byl vyvinutý infrazářič ComfortSun Baby, který je uzpůsobený pro činnosti, které se týkají péče o dítě. Infrazářič ComfortSun Baby o výkonu 750 W poskytuje okamžité a přímé teplo, a to ihned bez potřeby předehřívání. Bezhlučný provoz, neprodukuje žádné škodlivé látky, nespotřebovává se kyslík a nevíří prach. Nevysušuje vzduch ani sliznici dítěte, používání je absolutně bezpečné.

Bezpečnost
Infrazářiče ComfortSun jsou chráněny proti stříkající vodě stabilním hliníkovým krytem. Dvojitá infračervená topná trubice zajistí, že v případě rozbití nevzniknou žádné střepy. Je chráněn proti stříkající vodě.

Ovládání
Infrazářič ComfortSun Baby lze jednoduše vypínat a zapínat pomocí dodávaného dálkového ovládání. Můžete zvolit dobu používání od 10 do 60 minut, kdy se po uplynutí nastavené doby tepelný zářič automaticky vypne. Pomocí dálkového ovládání lze alternativně zvolit rovněž trvalý provoz, bez automatického vypnutí.

Montáž
Přístroj je velmi lehký a tedy ideální pro rychlou montáž. K provozu je zapotřebí pouze síťová zásuvka, takže infračervený tepelný zářič lze používat během několika minut. Výrobce doporučuje přístroj připevnit více jak 100 cm nad místo pro vyšetření dítěte. Je doporučena montáž na zeď nebo lze využít stabilní stojan pro umístění infrazářiče podle momentální potřeby.

Úspora
Topné trubice mají životnost cca. 5000 provozních hodin, což odpovídá průměrné životnosti 15 let. Moderní infračervená technologie ComfortSun uspoří energii až o 30% v porovnání s jinými topnými systémy.

Přednosti
Přednosti spočívají v infračerveném přenosu tepla. Tento typ záření zahřívá pouze lidské tělo nebo povrchy materiálů, ne vzduch. Proto se 90% infračervené energie přemění v teplo. Navíc se infračervené teplo procházející vzduchem neztrácí.

Infrazářič ComfortSun Baby jsou vyrobeny ve třech barevných variantách - bílé, oranžové, modré, růžové nebo zelené.

Filtrovat dle
Štítky
Vyčistit filtr

1