Infrazářiče na terasu

Prodlužte si večer s přáteli s venkovním infrazářičem ComfortSun

S přicházejícími chladným počasím nemusí být žádná oslava, svatba či zahradní party brzy ukončená. Naopak, večer si můžete užít podle vaší chuti. Venkovní infrazářiče ComfortSun vám pomohou vytvořit příjemné venkovní prostředí, i když je chladno. Venkovní infrazářiče ComfortSun můžete jednoduše umístit kamkoliv kde potřebujete mít teplo. A to nejenom uvnitř, ale i venku. Lze je postavit do cateringového stanu, pod zahradní přístřešek, pod markýzu, pod pergolu nebo do blízkosti tabule s občerstvením nachystané přímo v zahradě. Venkovní infrazářiče ComfortSun fungují i pro přenos. Jedná se mobilní stativ, který umístíte přesně tam, kde potřebujete mít teplo k dispozici. V případě White Glare, Vás bude venkovní infrazářič ComfortSun nejenom zahřívat, ale místo bude osvíceno příjemným bílým světlem. Můžete jej využít zároveň jako zahradní lampu. 

Infrazářiče ComfortSun jsou vhodné pro každodenní používání. Jsou vyráběny o různém výkonu. Infrazářiče s vyšším výkonem mají větší dosah zahřívané plochy. Proto si můžete zvolit přesně ten typ, který je vhodný pro velikost Vaší terasy nebo balkonu. Infrazářič je chráněn proti stříkající vodě stabilním hliníkovým krytem. Přístroj je velmi lehký a tedy ideální pro rychlou montáž na terasu nebo balkón. K provozu je zapotřebí pouze síťová zásuvka, takže infrazářič lze používat během několika minut. Přístroje jsou k dispozici dle typů bez vypínače, k zapojení do zásuvky nebo dálkovým ovládáním. Jsou vyrobeny ve třech barevných variantách. Neprodukují žádné škodliviny, proto je můžeme používat i v uzavřených prostorách. 

Infrazářiče mohou být osazeny třemi různými typy světel a je pouze na zákazníkovi, jaký si zvolí, který mu bude vyhovovat. Infrazářič osazený zlatým světlem Golden Glare, přináší útulné prostředí jako u ohně. Naopak Low Glare se uplatňuje všude tam, kde je třeba prostor vytopit, ale je žádoucí nízká svítivost. Světovou novinkou je White Glare, kdy je infrazářič osazený bílým světlem, které slouží současně jako zdroj světla. Lampy s vyšším výkonem nebo infrazářiče pro děti jsou osazeny světlem s nízkou svítivostí. Topné trubice mají životnost cca. 5000 provozních hodin, což odpovídá průměrné životnosti 15 let.

Filtrovat dle
Vyčistit filtr

1 | 2 | 3 | 4 | 5»