Infrazářiče pod markýzu

Užijte si teplo na terase pod markýzou

Příjemné infračervené teplo je moderní formou vytápění v interiérech, ale začíná se dostávat do podvědomí uživatelů i jako vytápění do exteriérů, kterým lze snadno vytopit terasu, předzahrádku. A to doma nebo ve veřejných prostorách jako jsou restaurace a hotely.

Právě pro tyto veřejné účely je třeba použít infrazářič venkovní nástěnný velký ComfortSun o vyšším výkonu, který vytopí větší prostor, kde se může v jeden okamžik nacházet větší počet lidí. Infrazářič venkovní nástěnný velký ComfortSun je vhodný pro každodenní používání, zejména v chladném období. Infrazářič venkovní nástěnný velký ComfortSun je chráněn proti stříkající vodě stabilním hliníkovým krytem. Infrazářič venkovní nástěnný velký je určený k montáži na zeď terasy nebo balkónu nebo přímo do prostoru markýzy. Je vyroben ve třech barevných variantách. Neprodukuje žádné škodliviny, proto jej můžeme směle používat uvnitř i ve venkovních prostorách.      

Moderní infračervená technologie ComfortSun uspoří energii až o 30% v porovnání s jinými topnými systémy. Přednosti spočívají v infračerveném přenosu tepla. Tento typ záření zahřívá pouze lidské tělo nebo povrchy materiálů, ne vzduch. Proto se 90% infračervené energie přemění v teplo. Navíc se infračervené teplo procházející vzduchem neztrácí. Proto jsou infrazářiče vysoce efektivní i ve venkovním prostoru. Díky reflektorům z vysoce lesklého hliníku a s nejmodernějšími metodami Raytracing vykazují veškeré infrazářiče ComfortSun bezkonkurenční efektivitu v oblasti vytápění. Až 90% použité energie se mění na teplo.

Infrazářiče ComfortSun65 určené pro montáž pod markýzu jsou osazené lampou Low Glare. Ta se uplatňuje všude tam, kde je třeba prostor vytopit, ale je žádoucí nízká svítivost. Topné trubice mají životnost cca. 5000 provozních hodin, což odpovídá průměrné životnosti 15 let.

Filtrovat dle
Štítky
Vyčistit filtr

1