Infrazářiče pro catering

Nenechte si zkazit žádnou zahradní oslavu!

Narozeninová oslava, svatba nebo zahradní party. To jsou nezapomenutelné zážitky s Vašimi nejbližšími. Jediné, co Vám může pokazit dojmy z akce, je počasí.

 

S infrazářiči ComfortSun si ale můžete vytvořit příjemné venkovní prostředí, i když je chladno. Infrazářiče ComfortSun můžete jednoduše umístit do cateringového stanu, pod zahradní přístřešek, pod pergolu nebo do blízkosti tabule s občerstvením nachystané přímo v zahradě. Můžete použít také mobilní stativ, který umístíte přesně tam, kde potřebujete mít teplo k dispozici. V případě White Glare, Vás bude infrazářič nejenom zahřívat, ale místo bude osvíceno příjemným bílým světlem. Můžete jej využít zároveň jako zahradní lampu. Infračervené tepelné zářiče ComfortSun nabízí efektivní řešení, které umožňuje pružně a rychle reagovat na potřeby ohřevu konkrétních místa jen za přítomnosti osob a bez nutnosti předehřevu.

Infrazářiče ComfortSun jsou vhodné pro každodenní používání. Jsou vyráběny o různém výkonu. Infrazářiče s vyšším výkonem mají větší dosah zahřívané plochy. Proto si můžete zvolit přesně ten typ, který je vhodný pro velikost vyhřívaného prostoru. Infračervené tepelné zářiče ComfortSun jsou chráněny proti stříkající vodě stabilním hliníkovým krytem. Přístroj je velmi lehký a tedy ideální pro rychlou montáž. K provozu je zapotřebí pouze síťová zásuvka, takže infračervený tepelný zářič lze používat během několika minut. Přístroje jsou k dispozici dle typů, bez vypínače, k zapojení do zásuvky, s kolébkovým nebo tahovým vypínačem, s funkcí časovače nebo dálkovým ovládáním. Jsou vyrobeny ve třech barevných variantách. Neprodukují žádné škodliviny, proto je můžeme používat i v uzavřených prostorách.

Díky reflektorům z vysoce lesklého hliníku a s nejmodernějšími metodami Raytracing vykazují veškeré infrazářiče ComfortSun bezkonkurenční efektivitu v oblasti vytápění. Až 90% použité energie se mění na teplo. Infrazářiče mohou být osazeny třemi různými typy světel a je pouze na zákazníkovi, jaký si zvolí, který mu bude vyhovovat. Infračervený tepelný zářič osazený zlatým světlem Golden Glare, přináší útulné prostředí jako u ohně. Naopak Low Glare se uplatňuje všude tam, kde je třeba prostor vytopit, ale je žádoucí nízká svítivost. Světovou novinkou je White Glare, kdy je infračervený tepelný zářič osazený bílým světlem, které slouží současně jako zdroj světla. Lampy s vyšším výkonem nebo infrazářiče pro děti jsou osazeny světlem s nízkou svítivostí. Topné trubice mají životnost cca. 5000 provozních hodin, což odpovídá průměrné životnosti 15 let.

Moderní infračervená technologie ComfortSun uspoří energii až o 30% v porovnání s jinými topnými systémy. Přednosti spočívají v infračerveném přenosu tepla. Tento typ záření zahřívá pouze lidské tělo nebo povrchy materiálů, ne vzduch. Proto se 90% infračervené energie přemění v teplo. Navíc se infračervené teplo procházející vzduchem neztrácí. Proto jsou infračervené tepelné zářiče vysoce efektivní i ve venkovním prostoru.

Filtrovat dle
Štítky
Vyčistit filtr

1 | 2»