Infrazářiče pro děti

ComfortSun Baby pro teplo Vašeho děťátka 

Dopřejte Vašemu děťátku příjemné a teplé prostředí, které mu bude dokonale vyhovovat.

 

 

Malým dětem je doporučováno spaní spíše v chladnějším prostředí. Přetopování místností vede k vysušování sliznice. Následná rýma je u malých dětí zbytečnou komplikací. V době mytí nebo přebalování je naopak žádoucí přitopit, aby dítě neprochladlo. Jak se s tím ale poprat? Přímo pro tyto situace byl vyvinutý infrazářič ComfortSun Baby, který je uzpůsobený pro činnosti, které se týkají péče o dítě. ComfortSun Baby o výkonu 750 W vyzařují okamžité a přímé teplo, a to ihned bez potřeby předehřívání. 

Nevysušuje vzduch ani sliznici dítěte, používání je absolutně bezpečné. Přispívá k tomu speciální lampa Low Glare s nízkou svítivostí, se 100% bezpečnou dvojitou infračervenou topnou trubicí. V případě rozbití nevzniknou žádné střepy. Bezhlučný provoz, neprodukuje žádné škodlivé látky, nespotřebovává se kyslík a nevíří prach, je chráněn proti stříkající vodě. Infrazářič ComfortSun Baby lze jednoduše vypínat a zapínat pomocí dodávaného infračerveného dálkového ovládání. Můžete zvolit dobu používání od 10 do 60 minut, kdy se po uplynutí nastavené doby tepelný zářič automaticky vypne. Pomocí dálkového ovládání lze alternativně zvolit rovněž trvalý provoz, bez automatického vypnutí. 

Výrobce doporučuje přístroj připevnit více 100 cm nad přebalovací pult. S použitím stabilního stojanu je samozřejmě možné umístit infrazářič ComfortSun Baby vedle přebalovacího stolu. Tím získáte možnost poskytnout Vašemu dítěti pocit příjemného tepla i v jiných místnostech. Infrazářič ComfortSun Baby si můžete zvolit z pěti atraktivních barev - bílé, oranžové, modré, růžové nebo zelené. Topné trubice mají životnost cca. 5000 provozních hodin, což odpovídá průměrné životnosti 15 let. 

Moderní infračervená technologie ComfortSun uspoří energii až o 30% v porovnání s jinými topnými systémy. Přednosti spočívají v infračerveném přenosu tepla. Tento typ záření zahřívá pouze lidské tělo nebo povrchy materiálů, ne vzduch. Proto se 90% infračervené energie přemění v teplo. Navíc se infračervené teplo procházející vzduchem neztrácí. Proto jsou infračervené tepelné zářiče vysoce efektivní i ve venkovním prostoru.

Filtrovat dle
Štítky
Vyčistit filtr

1