Infrazářiče pro průmysl

Infrazářiče ComfortSun představuje úsporné řešení pro ohřev osob v málo vytápěných dílnách nebo ve skladech

Vytápět rozlehlé, špatně izolované nebo nepravidelně využívané objekty jako jsou skladovací prostory, dílny, opravny, čerpací stanice nebo staveniště, bývá velmi nákladné. 

 

Efektivní a bezpečné řešení přináší infračervené tepelné zářiče ComfortSun, které jsou vhodné pro každodenní používání v průmyslových budovách. Jsou vyráběny o různém výkonu. Infrazářiče s vyšším výkonem mají větší dosah zahřívané plochy. Proto si můžete zvolit přesně ten typ, který je vhodný pro velikost vyhřívaného prostoru. Praktickým řešením je vytvoření zónového vytápění malého pracoviště ve velké nevytápěné hale, pouze v daném místě, kde pracují zaměstnanci.

Infračervené tepelné zářiče ComfortSun jsou chráněny proti stříkající vodě stabilním hliníkovým krytem. Přístroj je velmi lehký a tedy ideální pro rychlou montáž. K provozu je zapotřebí pouze síťová zásuvka, takže infračervený tepelný zářič lze používat během několika minut. Přístroje jsou k dispozici dle typů, bez vypínače, k zapojení do zásuvky, s kolébkovým nebo tahovým vypínačem, s funkcí časovače nebo dálkovým ovládáním. Jsou vyrobeny ve třech barevných variantách. Neprodukují žádné škodliviny, proto je můžeme používat i v uzavřených prostorách. 

Díky reflektorům z vysoce lesklého hliníku a s nejmodernějšími metodami Raytracing vykazují veškeré zářiče ComfortSun bezkonkurenční efektivitu v oblasti vytápění. Až 90% použité energie se mění na teplo. Infrazářiče mohou být osazeny třemi různými typy světel. Infračervený tepelný zářič osazený zlatým světlem Golden Glare, přináší útulné prostředí jako u ohně. Naopak Low Glare se uplatňuje všude tam, kde je třeba prostor vytopit, ale je žádoucí nízká svítivost. Světovou novinkou je White Glare, kdy je infračervený tepelný zářič osazený bílým světlem, které slouží současně jako zdroj světla.

Topné trubice mají životnost cca. 5000 provozních hodin, což odpovídá průměrné životnosti 15 let. Moderní infračervená technologie ComfortSun uspoří energii až o 30% v porovnání s jinými topnými systémy. Přednosti spočívají v infračerveném přenosu tepla. Tento typ záření zahřívá pouze lidské tělo nebo povrchy materiálů, ne vzduch. Proto se 90% infračervené energie přemění v teplo. Navíc se infračervené teplo procházející vzduchem neztrácí. Proto jsou infračervené tepelné zářiče vysoce efektivní i ve venkovním prostoru.

Filtrovat dle
Štítky
Vyčistit filtr

1 | 2 | 3»