Infrazářiče pro zahradní domky

ComfortSun přinese teplo do Vašeho zahradního domku!

Už nemusíte být při práci na zahradě vymrzlí. Můžete si podle potřeby přitopit přímo v zahradním domku, kde se můžete ohřát. Náklady na provoz Vás přitom nebudou stát mnoho. Příjemné teplo Vám přinese infrazářič ComfortSun.

 

Infrazářiče ComfortSun jsou vhodné pro každodenní používání. Jsou vyráběny o různém výkonu. Infrazářiče s vyšším výkonem mají větší dosah zahřívané plochy. Proto si můžete zvolit přesně ten typ, který je vhodný pro velikost Vašeho zahradního domku nebo altánu. Přístroj je velmi lehký a tedy ideální pro rychlou montáž na zeď nebo jej lze upevnit na přenosný stojan. K provozu je zapotřebí pouze síťová zásuvka. Infrazářič vám poskytne teplo během několika minut. Přístroje jsou k dispozici dle typů bez vypínače, s kolébkovým vypínačem nebo dálkovým ovládáním. Jsou vyrobeny ve třech barevných variantách. Neprodukují žádné škodliviny, proto je můžeme používat i v uzavřených prostorách.

Moderní infračervená technologie ComfortSun uspoří energii až o 30% v porovnání s jinými topnými systémy. Přednosti spočívají v infračerveném přenosu tepla. Tento typ záření zahřívá pouze lidské tělo nebo povrchy materiálů, ne vzduch. Proto se 90% infračervené energie přemění v teplo. Navíc se infračervené teplo procházející vzduchem neztrácí. Proto jsou infrazářiče vysoce efektivní i ve venkovním prostoru.

Díky reflektorům z vysoce lesklého hliníku a s nejmodernějšími metodami Raytracing vykazují veškeré zářiče ComfortSun bezkonkurenční efektivitu v oblasti vytápění. Až 90% použité energie se mění na teplo. Infrazářiče jsou osazeny třemi různými typy světel a je pouze na zákazníkovi, jaký si zvolí, který mu bude vyhovovat. Infrazářič osazený zlatým světlem Golden Glare, přináší útulné prostředí jako u ohně. Naopak Low Glare se uplatňuje všude tam, kde je třeba prostor vytopit, ale je žádoucí nízká svítivost. Světovou novinkou je White Glare, kdy je infrazářič osazený bílým světlem, které slouží současně jako zdroj světla. Lampy s vyšším výkonem nebo infrazářiče pro děti jsou osazeny světlem s nízkou svítivostí. Topné trubice mají životnost cca. 5000 provozních hodin, což odpovídá průměrné životnosti 15 let.

Filtrovat dle
Štítky
Vyčistit filtr

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 6»