Perleťový prášek Aurora Bílá zelená 4590 10g

Kód: AURORA-4590
Akce
Značka: PourArt
59 Kč –54 %
Perleťový prášek Aurora Bílá zelená 4590 10g
59 Kč –54 % 27 Kč / ks 22 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024

pigmenty do prysykřice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perleťový prášek je určený pro barvení epoxidové pryskyřice (licí pryskyřice). Vnáší do pryskyřice barevné duhové přechody a imituje přírodní perleť. Jedná se o čisté pigmenty získávané mletím či drcením materiálů na bázi slídy a kovů. Rozsah jejich využití je velký. Najdou své místo na šperky z pryskyřice, dekorace z pryskyřice nebo sošky z pryskyřice zejména v kombinaci se silikonovou formou.

Technická specifikace:
 
Barva: Aurora Bílá zelená
Váha: 10g
Materiál: slída - oxidy kovu, extra jemný
Použití: interiér - exteriér
Použití: probarvení epoxidové pryskyřice
 
Použití:
Perleťový prášek můžete vmíchat do licí pryskyřice nebo jím můžete vytřít silikonovou formu. Po zalití a vytvrzení propůjčí perleťový prášek pryskyřici duhové odstíny a perleťové přechody.
 
Nelze jednoznačně doporučit množství potřebné pro probarvení epoxidové pryskyřice. Barevný výsledek a výsledné technické vlastnosti pryskyřice je třeba individuálně odzkoušet. Orientačně by podíl pigmentu k pryskyřici neměl přesáhnout 20% objemu pryskyřice.
 
POZOR! Metalický prášek v licí pryskyřici urychluje reakci složky A a B. Doba zpracování se tím zkracuje. Po důkladném rozmíchání se snažte licí pryskyřici co nejdříve nalít na povrch aby mohlo teplo z reakce odcházet mimo smíchanou směs. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní tvoření
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.