PourArt Epoxidová pryskyřice FINISCH CLEAR 001-24 1,4kg

Kód: EPOX-LAK-323-1400
Značka: PourArt
649 Kč / ks 536 Kč bez DPH 464 Kč / 1 kg
Objednáno
Položka byla vyprodána…

otěruvzdorný epoxidový lak

Detailní informace

Detailní popis produktu

Epoxidový lesklý lak FINISCH CLEAR 001-24 je určený k nátěru a lakování epoxidových výrobků. FINISCH CLEAR 01-24 vytvoří lesklý a odolný povrch. Stůl z pryskyřice, podtácek z pryskyřice a další výrobky z pryskyřice získají tímto lakem odolnější povrch proti poškrábání. Lak FINISCH CLEAR 01-24 lze též použít pro lakování obrazů vyhotovených nejen z pryskyřice ale i akrylát a dalších materiálů. Před použitím doporučujeme vyzkoušet na vzorku! 

Specifikace: 

Hmotnost: složky A + B 1,4kg

Brava: dokonale transparentní

Mísící poměr: 100:40

Doba zpracování: při 20 °C 30 minut, připravujte si jen takové množství, které do půl hodiny zpracujete

Vytvrzení: 24hodin

Síla vrstvy: 0,01mm

Spotřeba: 150 až 200 g/m2 

Hustota: 0,95-1,05 g/cm3


Použití:
Epoxidový lak FINISCH CLEAR 01-24 je vhodný pro vytvoření ochranné vrstvy s vyšší odolností proti otěru a nebo vrstvy vysokého lesku. 

Nanášení:
Nanášíme štětcem nebo válečem s krátkým chlupem 4 mm. Je nutné dbát na dokonalé rozetření laku, aby tloušťka zaschlého, jednotlivého nátěru byla max. 100 /um. V případě silnější vrstvy může dojít k nedokonalému vytvrzení.

Bezpečnost:

FINISCH CLEAR 001-24 obsahuje těkavé látky, které mohou poškodit zdraví při vdechování a při styku s pokožkou. Při práci je třeba zajistit účinné větrání, aby v pracovním prostoru bylo zajištěno dodržení nejvyšší přípustné koncentrace škodlivin. Při práci je třeba používat osobní ochranné pomůcky (pracovní oblek, ochranné brýle, gumové rukavice). Při práci není dovoleno jíst, pít, kouřit a manipulovat s otevřeným ohněm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní tvoření
Hmotnost: 1.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo-1-222

 

E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.