UPOZORNĚNÍ: objednávky uskutečněné v pátek 22.9. budeme expedovat v pondělí 25.9. z důvodu stěhování skladu do nových prostor. Děkujeme za pochopení.

PourArt Penetrace epoxidová ředitelná vodou PEN 05-24 1kg

Kód: PA-VP-1
Akce
Značka: PourArt
460 Kč –21 %
pen 1
460 Kč –21 % 363 Kč / ks 300 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023

penetrace pro licí pryskyřice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Penetrace pryskyřicová ředitelná vodou pro uzavření savých povrch pro licí pryskyřice PouArt
Penetrace pro licí pryskyřice slouží k uzavření povrchu savých porézních materiálů především dřeva.

1. Zamezuje unikání vzduchových bublin do licích pryskyřic, 2. sytí a zpevňuje dřevo a 3. vytváří přechodový můstek pro lepší soudržnost savého povrchu a licí pryskyřice.

Specifikace:

- obsah: 1kg
- dvousložkový + ředěný vodou
- hmotnostní poměr mísení: (A)100:(B)26
- po smíchání bělavý, po vytvrzení transparentní, mírně nažloutlý
- zpracovatelnost při 20 st. Celsia
- doba zpracování 30 minut
- vytvrzení 10-24 hodin

Zpracování:
Podklad musí být suchý, čistý bez prachu a nečistot. Smíchejte složku A se složkou B v hmotnostním mísícím poměru 100:26. Tuto směs následně smíchejte v hmotnostním mísícím poměru 100:50 s vodou. Tím vznikne penetrační nátěr. Takto naředěný nátěr necháme cca 15 minut odstát, a až poté jej aplikujeme.

Doba zpracovatelností penetračního nátěru je cca 30 - 60 minut (v závislosti na okolní teplotě a smíchaném množství). Penetrační nátěr má po smíchání formu mléčné disperze, která se po nanesení na podklad během 30 minut vyčeří a vsákne do podkladu. Penetraci provádějte v 1 - 2 nátěrech, podle savosti podkladu.

Penetrační nátěr nanášejte štětcem, kartáči nebo válečky. Nářadí a pracovní pomůcky okamžitě po použití očistit vodou. Materiál není určen k povrchové úpravě hraček a povrchů, přicházejícím do přímého styku s potravinami.

Doporučení:
Každý savý materiál (dřevo) v sobě zadržuje vzduch. Při zalití porézního materiálu pryskyřicí dochází k uvolnění vzduchu v podobě vzduchových bublin do pryskyřice. Tomu lze předejít použitím penetrace pro licí pryskyřice PourArt. Dále pak Odpěňovač PA-ODP-100 podpoří uvolnění zbytkového vzduchu v podobě bublin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní tvoření
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.