UPOZORNĚNÍ: objednávky uskutečněné v pátek 22.9. budeme expedovat v pondělí 25.9. z důvodu stěhování skladu do nových prostor. Děkujeme za pochopení.

Silikonová forma X0202 Dekorace Srdce 211x203mm

Kód: 986552
174 Kč / ks 144 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silikonová forma na výrobu velké dekorace z pryskyřice je vyrobena z kvalitního materiálu. Poskytuje dokonalý lesk výrobku, drží tvar a vytvrzený výrobek lze z formy snadno "vyloupnout". Silikonová forma je opakovaně použitelná. Pro odlévání velké dekorace vyberte pryskyřici pro lití vyšší vrstvy. Celkovou výšku dekorace lze též odlévat postupně v několika vrstvách po vytvrzení předchozí vrstvy. Postupné lití vrstev též využijeme pro dosažení rozmístění přidaných materiálů - dekorace dostává hloubku a perspektivu. Pro výrobu velké dekorace z pryskyřice používáme sušené květiny, hmyz, mech, glitry, metalický prášek nebo vytváříme různé scenerie a dioráma.

Specifikace:
Velikost formy: 211x203x52 mm
Materiál: silikon

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní tvoření
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.