Míchadlo na pryskyřici Turbo Mix 40 1ks

Kód: TURBO-MIX-40
Tip
Značka: PourArt
111 Kč / ks 92 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

míchání pryskyřice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Důkladné promíchání pryskyřice je velmi důležité pro její konečné vlastnosti, proto je potřeba dosáhnout dokonalé promíchání složky A a B. Míchadlo Turbo Mix I vám tuto práci usnadní a postará se o rychlé a dokonalé promíchání obou složek.  Míchadlo Turbo Mix I využijeme i pro rovnoměrné promíchání pigmentů v pryskyřici, ať už jde o barvy do pryskyřice, metalické prášky nebo další přísady do pryskyřice. Systém lopatek je navržený tak, aby během míchání nedocházelo k vytváření víru, který by strhával do pryskyřice vzduch. Míchadlo Turbo Mix I pryskyřici nezavzdušňuje. Míchadlo Turbo Mix I je vyrobené z plastu odolného proti působení tvrdidla, složky B, která je mírně žíravá. Unašeč míchátka je vyrobený z kvalitní pružinové nerezové oceli.        

Specifikace:

Materiál: systém lopatek: odolný plast proti působení tvrdidla, unašeč: nerezová pružinová ocel

Průměr míchadla: 40mm

Otáčky: doporučené otáčky 600 - 1000 otáček / minutu

Obsah: 1ks míchátka v balení

Doporučení: na míchané objemy pryskyřice 50ml a více

Doplňkové parametry

Kategorie: Míchátka
Hmotnost: 0.2 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KV Avatar autora | 24.10.2022
Uzasne
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora Míchadlo na pryskyřici TurboMix 40 30.11.2020 05:26
Dobrý den. Vzhledem k tomu, že míchadlo je plastové, nikoliv silikonové, jak to vypadá s odstraňováním zbytku pryskyřice z míchadla, tak aby bylo připraveno na další použití? Máte s tím praktické zkušenosti? Děkuji s pozdravem Daniela
BE Avatar autora Míchadlo na pryskyřici TurboMix 40 30.11.2020 05:27
Dobrý den, míchadlo stačí v prázdném kelímku roztočit na vyšší otáčky. Tím ze zbavíme nevytvrzené pryskyřice pro další použití míchadla.
BE Avatar autora Míchadlo na pryskyřici TurboMix 40 30.11.2020 05:27
Dobrý den, míchadlo stačí v prázdném kelímku roztočit na vyšší otáčky. Tím ze zbavíme nevytvrzené pryskyřice pro další použití míchadla.

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.