UPOZORNĚNÍ: objednávky uskutečněné v pátek 22.9. budeme expedovat v pondělí 25.9. z důvodu stěhování skladu do nových prostor. Děkujeme za pochopení.

Ohřívač pryskyřice pro lepší odvzdušnění PO8745 165x120mm

Kód: 874598
145 Kč / ks 120 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023

odvzdušnění licí pryskyřice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepšímu odvzdušnění licí pryskyřice pomáhá její mírné temperování před samotným litím - zvýšíme teplotu na cca 27-30 st. Celsia. Zvýšením teploty licí pryskyřice dojde k rychlejšímu odchodu vzduchových bublinek, které jsme do pryskyřice zanesli během míchání. Můžeme temperovat každou složku zvlášť a po předehřátí obě složky smíchat a nebo můžeme temperovat již namíchanou pryskyřici. Pokud budeme temperovat obě smíchané složky najednou, je třeba vědět, že si tím zkrátíme dobu zpracování. Doba zpracování licí pryskyřice (u každého typu licí pryskyřice se tato doba zpracování liší) je stanovena při teplotě 22-23 st. Celsia. Zvýšením teploty licí pryskyřice tuto dobu zpracování zkracujeme, protože zvýšená teplota proces vytvrzení urychluje. Licí pryskyřici temperujeme přibližně 5 minut.

Specifikace:

ATOMATICKÝ START - po položení kelímku s pryskyřicí se ohřívač sám zapne, vlivem váhy se aktivuje tlačítko pod povrchem plotny a po dosažení 55°C se vypne.

Jmenovité napětí: AC-220-240V
jmenovitá frekvence: 50-60HZ
jmenovitý výkon: 16W
bílá barva
materiál: plast
napájení: síť 230V
rozměry: (výška / šířka / hloubka): 16,5 cm x 12 cm x 2 cm
hmotnost: 169g
hmotnost v balení: 204g

Doplňkové parametry

Kategorie: Odvzdušnění pryskyřice
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.