PourArt Odpěňovač pro licí pryskyřice ODP 100 100ml

Kód: PA-ODP-01
109 Kč / ks 90 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

odvzdušnění licí pryskyřice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odpěňovač pro licí pryskyřice PouArt ODP 100
Odpěňovač pro licí pryskyřice slouží pro usnadnění uvolnění vzduchových bublin licích pryskyřic PourArt. Vzduchové bubliny se do licí pryskyřice mohou dostat v průběhu smíchání složek A a B nebo při samotném lití pryskyřice.

Specifikace:
- obsah: 100ml
- dávkování 0,5-1,5% smíchaného objemu pryskyřice

Doporučení:
Každý savý materiál (dřevo) v sobě zadržuje vzduch. Při zalití porézního materiálu pryskyřicí dochází k uvolnění vzduchu v podobě vzduchových bublin do pryskyřice. Tomu lze předejít použitím penetrace PEN 500 pro Licí pryskyřice PourArt. Odpěňovač ODP 100 použijte v kombinaci s penetrací.
Pro nesavé materiály, například při výrobě šperků z pryskyřice, doporučujeme Odpěňovač  ODP 100 pro uvolnění vzduchových bublin, které se dostaly do licí pryskyřice například mícháním nebo zaléváním formy.

UPOZORNĚNÍ: odpěňovač způsobuje nepatrný zákal pryskyřice

Doplňkové parametry

Kategorie: Odvzdušnění pryskyřice
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.