On-line kurzy práce s pryskyřicí

Velký zájem o práci s licí pryskyřicí s sebou přináší řadu dotazů a otázek. Jak pracovat s pryskyřicí? Práci a výrobky z pryskyřice je potřeba rozdělit do několika témat. Jak odlévat z pryskyřice? Jak na šperky z pryskyřicí? Jak barvit epoxidovou pryskyřici? Jak vyleštit pryskyřici? Jak dlouho tvrdne pryskyřice? Jak odvážit pryskyřici? Jak obarvit pryskyřici? ...a mohly bychom pokračovat dál a dál.

Rozhodli jsme se, že Vaše otázky budeme zodpovídat ve videích. Videa licí pryskyřice budete moci shlédnout v klidu a projít si je i několikrát podle potřeby. Projdeme postupně seznámením s jednotlivými typy pryskyřice a na jaké výrobky z pryskyřice jsou vhodné. Ukážeme si úplné základy práce s pryskyřicí - jak namíchat pryskyřice, jak se pracuje s pryskyřicí, jak používat pryskyřice, jak vytvrdit pryskyřici nebo jak na pryskyřici bez bublinek.

Přiblížíme si základní postupy opracování pryskyřice. Sem patří především jak leštit pryskyřice, jak pryskyřici brousit a další finální úpravy výrobků z pryskyřice, jako třeba finální lakování, ochrana před poškrábáním nebo ochrana před žloutnutím výrobků z pryskyřice. Najdete 
zde rady jak leštit pryskyřici, protože řada výrobků dosahuje své největší krásy právě ve chvíli dokonalého povrchu a lesku. 

V dalších kurech se posuneme k jednotlivým výrobkům z pryskyřice -  jak vyrábět z epoxidové pryskyřice, jak vyrobit šperk z pryskyřice, jak zalít stůl do pryskyřice, jak vyrobit přívěšek z pryskyřice, jak zalévat brouky do pryskyřice, jak vyrobit podtácek z pryskyřice nebo jak vyrobit prkénko z pryskyřice. Ukážeme Vám postupy výrobků z pryskyřice, které lze zvládnout doma. Ti kteří mají možnost svého menšího ateliéru se mohou pustit do složitějších výrobků a budeme se samozřejmě věnovat i velkým výrobkům, jako jsou stoly z pryskyřice, na které je potřeba dílna a vybavení.

Speciální techniky. Po zvládnutí základů práce s licí pryskyřicí nás čekají speciální techniky. Sem patří například jak sušit květiny do pryskyřice, jak vytvářet různé barvené efekty v pryskyřici, práce s alkoholovými inkousty, jak se udělá mořská pěna z pryskyřice - WAVE effect, použití metalických prášků a další techniky, které dělají z pryskyřice umělecká díla.

Máte se na co těšit! Do kurzů, které plánujeme jsou pozvání jak zkušení lektoři, tak milovníci licí pryskyřice, kteří mají za sebou řadu let zkušeností a krásných výrobků.

Tým PourArt

Videokurzy k zakoupení

 

Základy práce s pryskyřicí s Resinart.By.Keti

Zveme Vás na video kurz Základy práce s pryskyřicí, který jsme uspořádali ve spolupráci se zkušený...

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.