PourArt Penetrace epoxidová pro licí pryskyřice PR 1kg

Kód: PA-VP-2
Značka: PourArt
428 Kč / ks 354 Kč bez DPH
Skladem (33 ks)
Můžeme doručit do:
28.7.2021

penetrace pro licí pryskyřice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Penetrace PR pro práci při odlévání licí pryskyřice PouArt
Penetrace pro licí pryskyřice slouží k uzavření povrchu porézních materiálů, zejména dřeva. Zamezuje unikání vzduchových bublin do licích pryskyřic PourArt a vytváří přechodový můstek pro kvalitní přilnutí licí pryskyřice.

Specifikace:
- obsah: 1kg
- dvousložkový
- hmotnostní poměr mísení: (A)100:(B)60
- zpracovatelnost při 23 st. Celsia
- doba zpracování 20 minut
- vytvrzení 6 hodin

Zpracování:
Podklad musí být suchý, čistý bez prachu a nečistot. Smíchejte složku A se složkou B v hmotnostním mísícím poměru 100:60.

Doba zpracovatelností penetračního nátěru je cca 20 minut (v závislosti na okolní teplotě).

Penetrační nátěr nanášejte štětcem, kartáči nebo válečky. Nářadí a pracovní pomůcky okamžitě po použití očistit vodou. Materiál není určen k povrchové úpravě hraček a povrchů, přicházejícím do přímého styku s potravinami.

Doporučení:
Každý savý materiál (dřevo) v sobě zadržuje vzduch. Při zalití porézního materiálu pryskyřicí dochází k uvolnění vzduchu v podobě vzduchových bublin do pryskyřice. Tomu lze předejít použitím penetrace pro licí pryskyřice PourArt.

POZOR!

Pokud pracujete v uzavřené místnosti bez možnosti odvětrání, doporučujeme použít Penetraci PV. Ta se ředí vodou a neobsahuje výpary.

Doplňkové parametry

Kategorie: Penetrace pro pryskyřice
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo-1-222

 

E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.