UPOZORNĚNÍ: objednávky uskutečněné v pátek 22.9. budeme expedovat v pondělí 25.9. z důvodu stěhování skladu do nových prostor. Děkujeme za pochopení.

Jednorázové rukavice vinylové S 20ks 10 párů

Kód: 986566
35 Kč / ks 29 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023

příslušenství bezpečnou pro práci s pryskyřicí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázové rukavice vinylové patří mezi ochranné pomůcky pro práci s pryskyřicí. Jsou důležitou součástí tvoření a odlévání epoxidové pryskyřice PourArt. Tvrdidlo do pryskyřice je chemická složka, se kterou je potřeba pracovat opatrně a dodržovat bezpečnostní pokyny. Jednorázové vinylové rukavice jsou dostatečně pevné pro drobnější práci s pryskyřicí.

Specifikace:

Velikost: S

Plnění: bez pudru

Barva: mléčná

Odolnost: odolné

Množství: 20 kusů / 10 párů

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.