Metalický prášek perleťový Aurora Bílá červená 4545 10 g

Kód: AURORA-BCERV
47 Kč / ks 39 Kč bez DPH
Skladem (83 ks)
Můžeme doručit do:
4.8.2021

pigmenty do prysykřice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perleťový prášek je určený pro barvení epoxidové pryskyřice (licí pryskyřice). Vnáší do pryskyřice barevné duhové přechody a imituje přírodní perleť. Jedná se o čisté pigmenty získávané mletím či drcením materiálů na bázi slídy a kovů. Rozsah jejich využití je velký. Najdou své místo na šperky z pryskyřice, dekorace z pryskyřice nebo sošky z pryskyřice zejména v kombinaci se silikonovou formou.

Technická specifikace:
 
Barva: Aurora Červená
Váha: 10g
Materiál: slída - oxidy kovu, extra jemný
Použití: interiér - exteriér
Použití: probarvení epoxidové pryskyřice
 
Použití:
Perleťový prášek můžete vmíchat do licí pryskyřice nebo jím můžete vytřít silikonovou formu. Po zalití a vytvrzení propůjčí perleťový prášek pryskyřici duhové odstíny a perleťové přechody.
 
Nelze jednoznačně doporučit množství potřebné pro probarvení epoxidové pryskyřice. Barevný výsledek a výsledné technické vlastnosti pryskyřice je třeba individuálně odzkoušet. Orientačně by podíl pigmentu k pryskyřici neměl přesáhnout 20% objemu pryskyřice.
 
POZOR! Metalický prášek v licí pryskyřici urychluje reakci složky A a B. Doba zpracování se tím zkracuje. Po důkladném rozmíchání se snažte licí pryskyřici co nejdříve nalít na povrch aby mohlo teplo z reakce odcházet mimo smíchanou směs. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prášky metalické perleťové
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Náš dodavatel Galler Holand MA-DE obchoduje s výrobky pro tvořivou tvorbu a výtvarné umění z celého světa. Jedná se evropské výrobce, některé produkty z Austrálie, Ameriky nebo Číny. V tomto velkoobchodě zajišťujeme převážnou  část doplňků pro práci s licí pryskyřicí. Lůžka na pryskyřici, silikonová forma na šperky, pigment do pryskyřice, některé barvy do pryskyřice a efektové pigmenty. Metalické prášky, různé přísady a další pomůcky pro práci s pryskyřicí.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.