Metalický prášek SADA 24 barev OSB9070 24x5g

Kód: 99273
Akce Zvýhodněná sada
Značka: PourArt
363 Kč –9 % 327 Kč / ks 270 Kč bez DPH 3 Kč / 1 g
Objednáno
Položka byla vyprodána…

pigmenty do prysykřice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metalický prášek je určený pro barvení epoxidové pryskyřice. Jedná se o čisté pigmenty získávané mletím či drcením materiálů na bázi slídy a kovů. Barevné odstíny metalických prášků je možné mezi sebou míchat a tím lze získat další barevné variace. Rozsah využití je velký. Najdou své místo na šperky z pryskyřice, stoly z pryskyřice, dekorace z pryskyřice, obrazy z pryskyřice nebo při práci kde je použita silikonová forma na šperky.

Technická specifikace:
Materiál: slídový prášek
Zrno: 10-60μm
Barva: 24 odstínů
Balení: 24x 5g v sáčku

Nelze jednoznačně doporučit množství potřebné pro probarvení epoxidové pryskyřice. Barevný výsledek a výsledné technické vlastnosti pryskyřice je třeba individuálně odzkoušet. Orientačně by podíl pigmentu k pryskyřici neměl přesáhnout 5-6% objemu pryskyřice.
 
POZOR! Metalický prášek v licí pryskyřici urychluje reakci složky A a B. Doba zpracování se tím zkracuje. Po důkladném rozmíchání se snažte licí pryskyřici co nejdříve nalít na povrch aby mohlo teplo z reakce odcházet mimo smíchanou směs. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prášky metalické
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.