Metalický prášek ultrafine Silver Gray 0125 10 g

Kód: PA-MP-BLACK-0125
47 Kč / ks 39 Kč bez DPH
Skladem (76 ks)
Můžeme doručit do:
28.7.2021

pigmenty do prysykřice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metalický prášek je určený pro barvení epoxidové pryskyřice (licí pryskyřice). Jedná se o čisté pigmenty získávané mletím či drcením materiálů na bázi slídy a kovů. Barevné odstíny metalických prášků je možné mezi sebou míchat a tím lze získat další barevné variace. Rozsah využití je velký. Najdou své místo na šperky z pryskyřice, stoly z pryskyřice, dekorace z pryskyřice, obrazy z pryskyřice nebo při práci kde je použita silikonová forma na šperky.

Technická specifikace:
 
Barva: Silver Gray
Váha: 10g
Materiál: slída - oxidy kovu, extra jemný
Použití: interiér - exteriér
Použití: probarvení epoxidové pryskyřice


Nelze jednoznačně doporučit množství potřebné pro probarvení epoxidové pryskyřice. Barevný výsledek a výsledné technické vlastnosti pryskyřice je třeba individuálně odzkoušet. Orientačně by podíl pigmentu k pryskyřici neměl přesáhnout 20% objemu pryskyřice.
 
POZOR! Metalický prášek v licí pryskyřici urychluje reakci složky A a B. Doba zpracování se tím zkracuje. Po důkladném rozmíchání se snažte licí pryskyřici co nejdříve nalít na povrch aby mohlo teplo z reakce odcházet mimo smíchanou směs. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prášky metalické
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Náš dodavatel Galler Holand MA-DE obchoduje s výrobky pro tvořivou tvorbu a výtvarné umění z celého světa. Jedná se evropské výrobce, některé produkty z Austrálie, Ameriky nebo Číny. V tomto velkoobchodě zajišťujeme převážnou  část doplňků pro práci s licí pryskyřicí. Lůžka na pryskyřici, silikonová forma na šperky, pigment do pryskyřice, některé barvy do pryskyřice a efektové pigmenty. Metalické prášky, různé přísady a další pomůcky pro práci s pryskyřicí.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.