UPOZORNĚNÍ: Tento týden může dojít ke skluzu expedice Vašich objednávek z důvodů stěhování skladu eshopu. Prosíme, pokud na Vaši zásilku spěcháte, napište nám. Budeme se snažit Vaši zásilku zpracovat přednostně. obchod@obchodprobydleni.cz. Děkujeme za pochopení.

PourArt Silikon na výrobu formy ASF 20SH 1 kg

Kód: ASF-20
726 Kč / ks 600 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

silikon na výrobu formy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silikon na formy ASF 20SH slouží k výrobě silikonové formy na pryskyřici. Typ adičního silikonu označený ASF 20SH poskytuje jemnější a ohebnější silikon. Nejčastěji silikonová forma na šperky nebo silikonová forma na podtácky a dekorace. Tekutý silikon na formy ASF 20SH je adiční silikon. Je dvousložkový a čirý (mírně bělavý, odlévací hmota pružná). Vyznačuje se perfektní zabíhavostí - dokonale kopíruje povrch snímaného tvaru. Vytvrzuje mezi 6ti až 12ti hodinami, podle odlité vrstvy, při běžné teplotě. Je určený pro výrobu forem k odlévání z epoxidové pryskyřice, případně polyesterové pryskyřice. Výsledná forma je poddajná a ohebná, snímá drobné detaily.

Specifikace:

Balení: 1 kg složka A+B, dvousložkový silikon na formy

Barva: čirá, bělavá

Mísící poměr: 100:100, hmotnostní poměr

Vytvrzení: 23 st. Celsia, 6 - 12 hodin

Tvrdost: 20 Shore A

Doplňkové parametry

Kategorie: Silikon na výrobu formy
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.