Epoxidová pryskyřice čirá PA-2C0

zpet-dorubriky-pryskyriceTestujeme kvalitu epoxidové pryskyřice PA-2C0

lici-pryskyrice-pa-20 (1)

Do sortimentu Odlévací pryskyřice zařazujeme nový velmi zajímavý výrobek Epoxidová pryskyřice PA-2C0. Čím je tato licí pryskyřice zajímavá?

Epoxidová licí pryskyřice PA-2C0 nabízí za velmi dobrou cenu výbornou kvalitu povrchu a tvrdosti, doby zpracování a čirosti - průhledná pryskyřice.

Povrch: Čirá licí pryskyřice PA-2C0 je po vytvrzení na povrchu hladká a její tvrdost je okolo 75 Shore D. Na větších plochách můžeme pozorovat nepatrné shlukování - viz foto níže. Při zalévání dřeva pryskyřicí PA-2C0 není toto shlukování okem viditelné. 

Zpracování: Dvousložková epoxidová pryskyřice PA-2C0 je vytvrzená do 24 hodin. Zpracovávat pryskyřice na odlévání PA-2C0 je možné až 20 minut. Dozrání do úplné tvrdosti a pevnosti je ukončeno po 21 dnech. Jak pracovat s licí pryskyřicí PA-2C0 se dočtete v návodu.

Čirost: Průhledná pryskyřice PA-2C0 je také označována jako čirá pryskyřice. Tato transparentní pryskyřice vykazuje nepatrné zabarvení do žluta při vyšší vrstvě 2 - 3 cm. Z přímého pohledu toto zabarvení není patrné. 

Epoxidová pryskyřice použití, kde se mírný žlutavý nádech neprojeví

První skupinou budou výrobky, do kterých je přidaná příměs například pigment do pryskyřice, práškový pigment do pryskyřice, perleť do pryskyřice, svítící pigmenty do pryskyřice nebo hlinkový prášek do pryskyřice kde probarvení pryskyřice a nebo její nasycení tento efekt potlačí.

Ozdoby z pryskyřice a dekorace z pryskyřice mohou být: anděl z pryskyřice, figurky z pryskyřice, zvířata z pryskyřice, lebky z pryskyřice, sochy z umělé pryskyřice a pyramidy z pryskyřice.

Obrazy z pryskyřice nebo také obrazy z křišťálové pryskyřice též využívají perleť do pryskyřice a prášek do pryskyřice nebo pigmenty do pryskyřice. 

Výroba šperků z pryskyřice také mírný žlutavý nádech nepozná. V takto malých objemech je licí pryskyřice PA-2C0 čirá. Při výrobě šperků se jedná o naušnice z pryskyřice, šperky z pryskyřice, náramky z pryskyřice a přívěšky z pryskyřice. 

Čirá pryskyřice na dřevo PA-2C0 je truhláři a kutily využívána jako pryskyřice na stůl. Stůl vylitý pryskyřicí též bude používat k dosažení barevných efektů pigmenty do pryskyřice a dřevěný stůl zalitý pryskyřicí nádech žluté nepozná. 

Tým PourArt

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.