Epoxidová pryskyřice čirá STANDARD 15-24

zpet-dorubriky-pryskyriceTestujeme kvalitu epoxidové pryskyřice STANDARD 15-24

lici-pryskyrice-pa-20 (1)

Do sortimentu Odlévací pryskyřice zařazujeme nový velmi zajímavý výrobek Epoxidová pryskyřice STANDARD 21524. Čím je tato licí pryskyřice zajímavá?

Epoxidová licí pryskyřice STANDARD 15-24 nabízí za velmi dobrou cenu výbornou kvalitu povrchu a tvrdosti, doby zpracování a čirosti - průhledná pryskyřice.

Povrch: Čirá licí pryskyřice STANDARD 15-24 je po vytvrzení na povrchu hladká a její tvrdost je okolo 75 Shore D. Na větších plochách můžeme pozorovat nepatrné shlukování - viz foto níže. Při zalévání dřeva pryskyřicí STANDARD 15-24 není toto shlukování okem viditelné. 

Zpracování: Dvousložková epoxidová pryskyřice STANDARD 15-24 je vytvrzená do 24 hodin. Zpracovávat pryskyřice na odlévání STANDARD 21524 je možné až 20 minut. Dozrání do úplné tvrdosti a pevnosti je ukončeno po 21 dnech. Jak pracovat s licí pryskyřicí STANDARD 15-24 se dočtete v návodu.

Čirost: Průhledná pryskyřice STANDARD 15-24 je také označována jako čirá pryskyřice. Tato transparentní pryskyřice vykazuje nepatrné zabarvení do žluta při vyšší vrstvě 2 - 3 cm. Z přímého pohledu toto zabarvení není patrné. 

Epoxidová pryskyřice použití, kde se mírný žlutavý nádech neprojeví

První skupinou budou výrobky, do kterých je přidaná příměs například pigment do pryskyřice, práškový pigment do pryskyřice, perleť do pryskyřice, svítící pigmenty do pryskyřice nebo hlinkový prášek do pryskyřice kde probarvení pryskyřice a nebo její nasycení tento efekt potlačí.

Ozdoby z pryskyřice a dekorace z pryskyřice mohou být: anděl z pryskyřice, figurky z pryskyřice, zvířata z pryskyřice, lebky z pryskyřice, sochy z umělé pryskyřice a pyramidy z pryskyřice.

Obrazy z pryskyřice nebo také obrazy z křišťálové pryskyřice též využívají perleť do pryskyřice a prášek do pryskyřice nebo pigmenty do pryskyřice. 

Výroba šperků z pryskyřice také mírný žlutavý nádech nepozná. V takto malých objemech je licí pryskyřice STANDARD 15-24 čirá. Při výrobě šperků se jedná o naušnice z pryskyřice, šperky z pryskyřice, náramky z pryskyřice a přívěšky z pryskyřice. 

Čirá pryskyřice na dřevo STANDARD 15-24 je truhláři a kutily využívána jako pryskyřice na stůl. Stůl vylitý pryskyřicí též bude používat k dosažení barevných efektů pigmenty do pryskyřice a dřevěný stůl zalitý pryskyřicí nádech žluté nepozná. 

Tým PourArt

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.