Individuální workshopy s Keti

Kdo je Keti?

keti-aVýtvarné umění a barvy mě vždy lákaly. Absolvovala jsem výtvarné kurzy DRAW PLANET v Praze, kde jsem studovala olejomalbu a fashion ilustrace. A právě malba mi otevřela cestu do nového světa, do světa nového výtvarného materiálu licí pryskyřice. Začala jsem se zajímat o tuto novu techniku a seznamovat s s tímto novým výtvarným materiálem. Prvním místem práce s pryskyřicí bylo malé místo v garáži. Ve velmi krátké době jsem zjistila, že licí pryskyřice mi přirostla k srdci a v hlavě se mi honilo spoustu nápadů, jak licí pryskyřici využít, jak ji obarvit a co vše by s ní bylo možné vytvořit a "namalovat". Začala jsem drobnými a menšími výrobky z pryskyřice, o kterých jsme věděla, že je zvládnu. V dalších týdnech mě nová technika tvorba obrazů z pryskyřice zcela uchválila. Otevřel se mi svět plný barev v nepřeberném množství pigmentů do pryskyřice. Okouzlující svět epoxidové pryskyřice mě vedl k různým kurzům a studiím této techniky a licí pryskyřice.

S dalšími a podrobnými možnostmi a technikami, jak pracovat s pryskyřicí, jsem se začala seznamovat v zahraničí. Tam se práci s pryskyřicí říká Resin Art.  Prošla jsem řadou kurzů uměleckých škol, které s licí pryskyřicí jako výtvarným materiálem pracovali již několik let. Na začátku prvních kurzů jsem ještě netušila, že tvorba z licí pryskyřice bude moje veliká láska a že se jí budu věnovat naplno.  Studium v zahraničí a skvělí pedagogové položili základy pro techniky, které dnes běžně využívám při své tvorbě. Směry jako Geode Art, obraz z pryskyřice, abstrakce a technika moře z pryskyřice jsou mou denní tvorbou. Dnes se mimo tvorbu obrazů z pryskyřice zaměřuji na výrobky z pryskyřice jako užité umění. Podtácky z pryskyřice, servírovací prkénka zalitá pryskyřicí, etažéry z pryskyřice a další výrobky.

Během několika let jsem při své práci vyzkoušela a používala různé tuzemské i zahraniční produkty a zůstaly jen ty nejlepší. Ty zařazuju do své tvorby a věřím, že mé zkušenosti budou užitečné pro každého kdo chce s licí pryskyřicí a tvorbou z ní začít a nebo jít dál a osvojit si pokročilejší techniky.

 

Na co jsou workshopy zaměřené a pro koho jsou vhodné?

-  základy práce s licí pryskyřicí

- základy práce s barvami a pigmenty do pryskyřice

- jednotlivé techniky jako je například moře, práce s alkoholovými inkousty a abstrakce

- vyrábět podtácky, prkénka etažéry a dekorace z pryskyřice

- vytvářet geody z pryskyřice a obrazy z pryskyřice

- téma kurzu lze domluvit individuálně

- workshopy jsou vhodné jak pro začínající tak pokročilé 

V jakém čase je možné si worshop sjednat?

- termín lze domluvit individuálně podle vaší potřeby, v týdnu nebo o víkendu 

Kde se bude Váš individuální worshop konat?

- v Praze, ve vlastním ateliéru s potřebným vybavením a zázemím

- Bořivojova 101, Praha 3  

 

Kontaktujte mě prosím pro sjednání individuálního worshopu

+420 731 662 680, resinprag@seznam.cz @resinart.by.keti

GALERIE