Zábrany truhlíků

Jak ideálně vyřešit zábrany nebo držáky do oken, tak aby truhlíky s květinami nepadaly? S praktickým a inovativním řešením přichází na trh firma Dastech, český výrobce a prodejce užitečných doplňků pro Váš rodinný dům. Jedním ze zajímavých produktů značky Dastech jsou i velice užitečné nerezové zábrany truhlíků, díky nimž lze dopřát bezpečný  pobyt květinám na okenním parapetu.

Filtrovat dle
Cena
Vyčistit filtr

1 | 2 | 3»


Časté dotazy

Do jaké šířky okna je zábrana truhlíku určena ?

Rozpěrná zábrana truhlíku - montáž bez vrtání se vyrábí pro okno maximální šíře 2500 mm

Jak je zajištěna bezpečnost ?

Obsah balení zábrany truhlíku obsahuje prostředky pro zajištění bezpečnosti jak při montáži, tak při umístění zábrany truhlíku na svém stálém místě.

Nepoškodí rozpěrné provedení zábrany truhlíku zateplenou fasádu ?

Montážní koncovky mají dostatečně velký průměr, aby se tlak rovnoměrně rozložil. Výrobek je otestován na zateplené fasádě polystyrenem (polystyren je zakrytý armovací perlinkou a lepící stěrkou). Samozřejmě, že montáž na zateplenou fasádu vyžaduje větší opatrnost, než je tomu v případě pevného zdiva, aby nedošlo k promáčknutí.

Z jakého materiálu je zábrana truhlíku vyrobená ?

Zábrany truhlíků Dastech josu vyrobené z nerezové oceli V2A - určené do exteriéru, povrch ušlechtilé oceli je matný - kartáčovaný. Nerezová ocel je řešením na celý život !  Výrobce se rozhodl pro ušlechtilé materiály, aby předešel jakékoliv korozi a tím vyloučil riziko znečištění fasády a parapetu případným vytékáním vody znečištěné korozí!

Existuje varianta provedení zábrany bez kontaktu s fasádou?

Pokud je Váš parapet zakončený vhodnýmí zakončovacími prvky (okapnička/bočnice) je vhodnější použít zábranu truhlíků do okapničky. Je pro tento účel - bez zásahu do fasády - určená.