Zábrany na okna

Jak ideálně vyřešit zábrany na okna nebo držáky do oken, tak aby truhlíky s květinami nepadaly? S praktickým a inovativním řešením přichází na trh firma Dastech. Jedním ze zajímavých produktů značky Dastech jsou velice užitečné nerezové zábrany truhlíků na okna, díky nimž lze dopřát bezpečný  pobyt květinám na okenním parapetu. Zábrany na truhlíky nebo také okenní zábrany na truhlíky jsou vyrobené z nerezu a zábrana do oken je na celý život. 

Filtrovat dle
Cena
Vyčistit filtr

1 | 2 | 3»


Časté dotazy

Do jaké šířky okna je zábrana truhlíku určena ?

Rozpěrná zábrana truhlíku - montáž bez vrtání se vyrábí pro okno maximální šíře 2500 mm

Jak je zajištěna bezpečnost ?

Obsah balení zábrany truhlíku obsahuje prostředky pro zajištění bezpečnosti jak při montáži, tak při umístění zábrany truhlíku na svém stálém místě.

Nepoškodí rozpěrné provedení zábrany truhlíku zateplenou fasádu ?

Montážní koncovky mají dostatečně velký průměr, aby se tlak rovnoměrně rozložil. Výrobek je otestován na zateplené fasádě polystyrenem (polystyren je zakrytý armovací perlinkou a lepící stěrkou). Samozřejmě, že montáž na zateplenou fasádu vyžaduje větší opatrnost, než je tomu v případě pevného zdiva, aby nedošlo k promáčknutí.

Z jakého materiálu je zábrana truhlíku vyrobená ?

Zábrany truhlíků Dastech josu vyrobené z nerezové oceli V2A - určené do exteriéru, povrch ušlechtilé oceli je matný - kartáčovaný. Nerezová ocel je řešením na celý život !  Výrobce se rozhodl pro ušlechtilé materiály, aby předešel jakékoliv korozi a tím vyloučil riziko znečištění fasády a parapetu případným vytékáním vody znečištěné korozí!

Existuje varianta provedení zábrany bez kontaktu s fasádou?

Pokud je Váš parapet zakončený vhodnýmí zakončovacími prvky (okapnička/bočnice) je vhodnější použít zábranu truhlíků do okapničky. Je pro tento účel - bez zásahu do fasády - určená.