Odlévání pryskyřice PourArt

Vše o odlévání z pryskyřice PourArt

Epoxidová pryskyřice PouArt je určená k odlévání z pryskyřice.

Křišťálová pryskyřice PourArt je naprosto transparentní licí systém s výbornou průhledností a čirostí. Epoxidová pryskyřice PourArt má po vytvrzení stejný nebo podobný index lomu jako sklo. Epoxidová pryskyřice PourArt je velmi tekutá, dobře zabíhavá a opracovatelná. Syntetická pryskyřice PouArt je vhodná též k probarvení, zde je vhodné použít pigment do pryskyřice PourArt.

Zalévací pryskyřice PourArt je vhodná jako epoxidová pryskyřice na dřevo, zde je řada možností povrchové úpravy dřeva, zalévání dřeva pryskyřicí, pryskyřice na vyplnění dřeva nebo pryskyřice na stůl. Lze z ní vyrábet šperky z pryskyřice nebo obrazy z prysykřice.

V našich článcích se dozvíte jak pracovat s licí pryskyřicí, jak vyrobit stůl z pryskyřice, jak vyrobit obraz z pryskyřice, jak vyrobit naušnice z pryskyřice. Podíváme se také na zálévání brouků do pryskyřice a jak vypadají květy v pryskyřici.

V současné době nachází epoxidové pryskyřice uplatnění při výrobě nábytku. Stůl s pryskyřicí je vždy originál a jeho tvůrce má neomezené možnosti barevných variant. Dřevěný stůl zalitý pryskyřicí může mít lesklý povrch podobný sklu, pokud je použita průhledná pryskyřice. Metalický prášek do pryskyřice vykouzlí neuvěřitelné efekty - třpytivá pryskyřice. Svítící pryskyřice vzniká přidáním přísady svítící prášek do pryskyřice.