Uživatelský účet

Uživatelský účet

Na základě vytvořené registrace kupujícím v eshopu může kupující přistupovat do svého uživatelského účtu a může provádět objednávání zboží (dále jen „uživatelský účet“). Kupující může též provádět objednávání zboží bez registrace. Registrační a objednací údaje je kupující povinen uvádět pravdivě. Údaje uvedené v uživatelském účtu jsou prodávajícím považovány za správné.
Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Kupující je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu a není oprávněn umožnit využívání uživatelského účtu třetím osobám.
Prodávající může zrušit uživatelský účet, a to zejména v případě, kdy kupující svůj uživatelský účet nevyužívá více jak 5 let od jeho založení, či v případě, kdy kupující poruší své povinnosti z kupní smlouvy (včetně obchodních podmínek). Uživatelský účet nemusí být dostupný nepřetržitě, a to zejména s ohledem na nutnou údržbu eshopu.

Pro jakékoliv další dotazy nás kontaktujte na telefonním čísle +420 608 982 007 nebo emailem obchod@obchodprobydleni.cz.