Alkohol inkoust do pryskyřice RP White I 19 TYP A 10ml

Kód: PIG-ALK-RP-WHITE-A
39 Kč / ks 32 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

pigmenty do pryskyřice - efektový pigment

Detailní informace

Detailní popis produktu

podbrne-info-250Alkoholový inkoust do licí pryskyřice využíváme v lití pryskyřice pro výrobu šperků z pryskyřice a dekorací z pryskyřice například podtácků. Vysoká koncentrace pigmentu rozpuštěného v alkoholu způsobuje, že se přidaný pigment do licí pryskyřice rozptyluje specifickým způsobem a vytváří tak útvary v pryskyřici a nebo barevné mapy na povrchu pryskyřice.

Alkoholový inkoust dělíme na tři typy.

Typ A jsou bílé (White) alkoholové inkousty a jsou vrchní - lehké HIGH). Typ B jsou barevné alkoholové inkousty, které tvoří střed. A typ C jsou taktéž bílé (White) alkoholové inkousty, ale spodní - těžké (LOW). Postup pro práci s alkoholovými inkousty najdete v našem Blogu.

Specifikace:

Barva: White

Typ: A

Obsah: 10ml, lahvička s kapátkem

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholový inkoust řada RP
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.