Brusný kotouč BUFLEX DRY BLACK 152mm K3000

Kód: BRS-1931564
86 Kč / ks 71 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brusný kotouč BUFLEX DRY BLACK 152mm K3000 je speciálně vyvinutý pro broušení epoxidové pryskyřice.  Buflex je používán jako závěrečný krok broušení před leštěním a pro zkrácení celkové doby leštění. Zachovává strukturu a stejnoměrný povrch.

Specifikace:

Průměr: 152 mm

Zrno: K3000

Upevnění: suchý zip

Určení: broušení pryskyřice, broušení křišťálové pryskyřice, broušení licí epoxidová pryskyřice, broušení epoxidové pryskyřice

Doporučení: při broušení je důležité, aby odbroušený materiál nezůstával pod brusným kotoučem, ten odstraňujte průběžně mikro utěrkou (kód: PRS 40-40)

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusné výseče kruhové Kovax
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

kovax2Zařazujeme výrobky nejpovolanější firmy v broušení pryskyřice. Firma Finixa vyvíjí brusiva již 90 let. Brusné kotouče a smirky Finixa určené pro broušení pryskyřice odráží nejnovější technologie a vývoj. Výrobky pro broušení pryskyřice Finixa představují ucelený sortiment od hrubého broušení až po finální leštění pryskyřice. Nabízí výrobky jak pro strojní tak ruční leštění. Smirkové a brusné kotouče Finixa najdou své uplatnění při výrobě nábytku z pryskyřice, dekorací nebo šperků z pryskyřice. Postupy a doporučení konzultujeme s naším odborným poradcem a užitečné rady a postupy publikujeme v našem blogu Jak pracovat s licí pryskyřicí.