Barvy do licí pryskyřice SADA Ultra hybrid koncentrát

zpet-2023Jak obarvit epoxidovou pryskyřici?

hybryd1Vyrábíte šperky z pryskyřice, dekorace nebo dózy z pryskyřice a hledáte dokonalý způsob čím obarvit pryskyřici? Pak se pojďte s námi podívat na produkt Barvy do licí pryskyřice SADA Ultra hybrid koncentrát. Koncentráty Ultra hybrid jsou velmi kvalitní barvy do pryskyřice pro průhledné nebo plné probarvení  - v kombinaci s bílou. Namíchejte si svou barvu pomocí praktického kapátka. Postačuje přidat jen velmi malé množství barvy pro dokonalý výsledek. Vlastní barvu připravíte podle barveného kola. Sada barev Ultra hybrid obsahuje 6 barev v lahvičce s praktickým kapátkem, pro přesné dávkování barvy do pryskyřice. Najdeme zde žlutou, oranžovou, modrou, fialovou, bílou lehkou a bílou těžkou.

 

barva-do-pryskyrice-zlutabarva-do-pryskyrice-hybrid (7)Žlutá

Dokonale čirou žlutou barvu získáme přidáním několika kapek do pryskyřice. Sytějšího odstínu dosáhneme přidáním většího množství barvy. Foto vpravo: 3 kapky žluté.

 

barva-do-pryskyrice-cervenabarva-do-pryskyrice-hybrid (6)Oranžová

Dokonale čirou oranžovou barvu získáme přidáním několika kapek do pryskyřice. Sytějšího odstínu dosáhneme přidáním většího množství barvy. Foto vpravo: 3 kapky oranžové.

 

barva-do-pryskyrice-modrabarva-do-pryskyrice-hybrid (5)Modrá

Dokonale čirou modrou barvu získáme přidáním několika kapek do pryskyřice. Sytějšího odstínu dosáhneme přidáním většího množství barvy. Foto vpravo: 3 kapky modré. barva-do-pryskyrice-fialovabarva-do-pryskyrice-hybrid (3)Fialová

Dokonale čirou fialovou barvu získáme přidáním několika kapek do pryskyřice. Sytějšího odstínu dosáhneme přidáním většího množství barvy. Foto vpravo: 3 kapky fialové.

 

hybryd12barva-do-pryskyrice-hybrid (4)Sytost odstínu

Sytějšího odstínu dosáhneme přidáním většího množství barvy. I sytější odstíny jsou dokonale čiré. Foto vpravo: 1, 2 a 3 kapky.

 

hybryd13Bílá lehká a bílá těžká

V sadě najdeme 2 bílé barvy - lehkou a těžkou bílou. Přidáním bílé lehké docílíme opálového nádechu odstínu a přidáním bílé těžké dosáhneme syté plné barvy (solid color) jak bílé, tak i v kombinaci s jakýmkoliv odstínem.

barva-do-pryskyrice-hybrid (1)barva-do-pryskyrice-hybrid (2)

zluta-solid-colororanzova-solid-color

modra-solid-colorfialova-solid-color

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hybryd2Míchání barev podle barevného kruhu

Součástí balení sady je přiložený barevný kruh, podle které si vytvoříte vlastní barvu. Výslednou barvu namícháte smícháním předepsaného počtu kapek - z jedné nebo několika kapek základních barev - žlutá, oranžová, modrá a fialová. Foto: Zelenou barvu sestavíme ze žluté a modré po jedné kapce.

mixing1mixing 2 

 

 

 

 

 

 

zpet-2023k-produktu-23Křišťálová pryskyřice na šperky a SADA Ultra hybrid Vám přinesou dokonalý výsledek vašich výrobků z pryskyřice. Koncentráty Ultra hybrid doporučujeme i jako barvy do epoxidové pryskyřice pro větší projekty, jako například dekorace z pryskyřice, pro svou schopnost dokonale obarvit i větší množství licí pryskyřice.

Tým PourArt