UPOZORNĚNÍ: objednávky uskutečněné v pátek 22.9. budeme expedovat v pondělí 25.9. z důvodu stěhování skladu do nových prostor. Děkujeme za pochopení.

Koncentrát VENETI ART 09 Bright red 100g

Kód: 88802
257 Kč / ks 212 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023

pigment do pryskyřice - neprůhledné probarvení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncentráty VENETI Art jsou určené pro neprůhledné probarvení pryskyřice. Její využití najdeme při výrobě podtácků z pryskyřice, dekorací, obrazů a Geode Art. Své nezastupitelné místo najde i ve velkých aplikacích do truhlářské pryskyřice pro neprůhledné probarvení velkých objemů pryskyřice. Koncentráty VENETI Art do epoxidové pryskyřice lze mezi sebou vzájemně míchat a pro probarvení pryskyřice postačuje malé množství.

Specifikace:

Barva: Bright red - zářivě červená

Balení: 100g

Doplňkové parametry

Kategorie: Pigmenty tekuté
Hmotnost: 0.1 kg
Pigmentace: neprůhledné probarvení
Koncentrát: postačuje malé množství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.