Epoxidová pryskyřice TOP GLASS UV++

zrcadlo-vse-top-glas-heatPředstavujeme nový výrobek, který odpovídá na Vaše mnohé dotazy a potřebu ochránit výrobky z pryskyřice. Představujeme Vám epoxidovou pryskyřici TOP GLAS HEAT+ 1-12 UV++

 

 

Jak TOP GLAS HEAT+ 1-12 UV++ funguje a co umí?

Epoxidová pryskyřice TOP GLAS HEAT+ 1-12 UV++ patří mezi epoxidové pryskyřice, které jsou navrženy tak, aby odolávaly zvýšené teplotě (75 ℃), vyznačuje se dokonalou ochranou před UV zářením a zvýšenou odolností proti poškrábání.

Jak postupovat?

Na výrobku z epoxidové pryskyřice vytvoříme silnější vrstvu z TOP GLAS HEAT+.

1. Ochrannou vrstvu vytvoříme nalitím a roztažením plastovou nebo silikonovou špachtlí po celé ploše v dostatečné vrstvě (04,-05mm).

2. Nebo pryskyřici naneseme štětcem. POZOR na nekvalitní štětce!

Na plochu, která má otevřené okraje (jídelní stůl, podtácek) nalijeme dostatečné množství tak, aby přebytek samovolně odtekl. TOP GLAS HEAT+ je hustější pryskyřice a takto zalitý povrch na sobě udrží přibližně 0,5 - 0,6 mm silnou vrstvu.

3. Pokud potřebujeme vytvořit na výrobku z pryskyřice vyrovnávací vrstvu pro srovnání nerovností a dosažení dokonalé rovné a lesklé plochy, tato vrstva by neměla být vyšší než 1mm.  

Jaká je spotřeba?

Obecně platí, že k vytvoření výšky pryskyřice 1mm na ploše 1m2, potřebujeme 1,3Kg (1300g). K nanesení vrstvy cca 0,5mm TOP GLAS HEAT+ budeme potřebovat polovinu, tedy 0,65kg (650g). K vytvoření tepelně odolné vrstvy na podtácku o rozměrech 10x10cm, budeme potřebovat 6 - 10g a na jídelní stůl o rozměrech 180 x 90 cm (1,62m2) budeme potřebovat 1053g.

Vlastnosti TOP GLAS HEAT+

Epoxidová pryskyřice TOP GLAS HEAT+ je netoxická. Označujeme ji jako NO FBA, tedy bez látek škodících zdraví. Je testována a certifikována na styk s potravinami certifikátem FDA.

Po vytvrzení vytváří velmi tvrdý (85 SHoreD) a lesklý povrch, který disponuje zvýšenou ochranou proti poškrábání.

Nežloutne. Je vybavena látkami, které zabraňují jejímu zažloutnutí pod vlivem UV záření.

TOP GLAS HEAT+ je krystalicky čirá a její mísící poměr je 1:1. Složku A a B je možné tedy určit objemově.

top-glas-1 

Ty nejlepší vlastnosti

Jako pro každou epoxidovou pryskyřici platí i pro TOP GLAS HEAT+, že své nejlepší vlastnosti - odolnost vůči zvýšené teplotě, odolnost proti UV záření a odolnost proti poškrábání získává po svém úplném vytvrzení. To probíhá po dobu 21 dní.