Jak ochránit výrobky z pryskyřice

top-glas-heat-1-12-2650Jak vybrat  pryskyřici kelJak pracovat s pryskyřicí barvy-do-pryskyriceJak barvit pryskyřici jak-brousit-pryskyrici-9Jak brousit pryskyřici ochrana-uvJak ochránit výrobky dotazy1Časté dotazy k pryskyřici zkusenosti111Zkušenosti našich zákazníků prace-s-pryskyrici-ocgranaJak pracovat bezpečně
velke-dekorace-z-pryskyrice (3)Dekorace z pryskyřice obrazy-z.pryskyriceObrazy z pryskyřice  orgonit-z-pryskyrice-1Orgonity z pryskyřice  podtacky-z-pryskyricePodtácky z pryskyřice  paicrystal-lesteni-pryskyricePracovní desky z pryskyřice stul-s-pryskyrici (9)Stoly a nábytek z pryskyřice  dekorace-z-pryskyrice-velke (265)Sušené květiny v pryskyřici  silikonove-formy-na-sperky (241)Šperky z pryskyřice 

 

ochrana-uvOchrana výrobků z licí pryskyřice
Výrobky z pryskyřice, ať už se jedná o dekorace  z pryskyřice, podtácky z pryskyřice, obrazy a nebo šperky, je potřeba někdy opatřit dodatečnou vrstvou, která náš výtvor ochrání před UV zářením a následným žloutnutím, před vlivem zvýšené teploty a nebo ho učiní odolnějším proti poškrábání.
Epoxidové laky, kterými vytváříme ochranu na našem výrobku, jsou stejného nebo podobného původu jako pryskyřice a využíváme jejich specifické vlastnosti. Obraz z pryskyřice leze opatřit silnovrstvým ochranným nátěrem, který poskytne dokonale hladký a lesklý povrch a  zamezí žloutnutí použitých pigmentů. Podtácky z pryskyřice zaléváme ochrannou vrstvou pro vytvoření tepelně odolného povlaku a stůl z pryskyřice opatřený silnovrstvým nátěrem bude odolnější proti poškrábání. Konkrétní ochranné laky na výrobky z pryskyřice mají atest na styk s potravinami a řeší tak častou otázku Epoxidová pryskyřice potraviny.
Posledním, častým využitím, je nátěr barové desky, desky kuchyňské linky nebo jiné plochy nábytku, které potřebujeme ochránit pře UV zářením, poškrábáním a nebo vytvořit nátěr vhodný pro styk s potravinami. 

             

Epoxidové laky na ochranu povrchu

Výrobky z epoxidu nabývají mnoha podob, barev, tvarů a použití. Jejich používání často vyžaduje, aby...

Epoxidová pryskyřice TOP PRO

Další novinkou v našem sortimentu je tepelně odolná pryskyřice v Evropě známé značky RESINPRO a nese...

Epoxidová pryskyřice TOP GLASS UV++

Představujeme nový výrobek, který odpovídá na Vaše mnohé dotazy a potřebu ochránit výrobky z pryskyř...