Epoxidová pryskyřice TOP PRO

Heat-resistant-Top-Pro-0oficial-distributorDalší novinkou v našem sortimentu je tepelně odolná pryskyřice v Evropě známé značky RESINPRO a nese název TOP PRO 5-24 UV+.

Odkud se bere zvýšená odolnost oproti běžným epoxidovým pryskyřicím?

Epoxidové pryskyřice odolné teplu pracují s odlišnými řetězci v krystalické mřížce. V praxi to znamená, že tyto pryskyřice odolávají zvýšeným teplotám bez změny zabarvení a otisků po horkém předmětu - epoxidová pryskyřice teplotní odolnost. Povrch zalitý touto teplotně odolnou pryskyřicí TOP PRO 5-24 UV+ může být vystaven teplotám 170 st. Celsia a krátkodobě až 200 st. Celsia.

Jaké využití má tepelně odolná pryskyřice TOP PRO 5-24 UV+?

Pryskyřici odolnou teplu využijeme na výrobky z pryskyřice pro jejich ochranu před působením horkých předmětů. Dokonale ochrání všechny výrobky, které potřebujeme před horkými předměty ochránit. Například podtácky z pryskyřice, prkénko zalité pryskyřicí, podnosy, kuchyňské desky zalité pryskyřicí, jídelní stůl z pryskyřice, barové pulty a další nábytek z pryskyřice. 

Dokonalý výsledek s vysokou odolností proti poškrábání

prejit-k-produktu-4TOP PRO 5-24 UV+ vytváří dokonale hladký, rovný a lesklý povrch. Vykazuje vysokou odolnost proti poškrábání, kterou oceníme právě v běžném používání výrobků z pryskyřice nebo ploch, které potřebujeme tímto způsobem ochránit.      

Tepelně odolný povrch s vysokou odolností proti poškrábání můžeme vytvořit nejen na výrobcích z pryskyřice, ale na površích, které jsou takovému namáhání vystavené. Můžou to být dřevěné plochy stolů, na betonových a dřevěných deskách a barových pultech.

Dokonalá stálost

Vytvořený silnovrstvý nátěr z TOP PRO 5-24 UV+ je dokonale čirý a je připravený odolávat UV záření. TOP PRO si zachová svou čirost po řadu let a nežloutne.

teplotne-odolna-pryskyrice-varm-resist-100-1teplotne-odolna-pryskyrice-varm-resist-100-19teplotne-odolna-pryskyrice-varm-resist-100-2teplotne-odolna-pryskyrice-varm-resist-100-20teplotne-odolna-pryskyrice-varm-resist-100-452teplotne-odolna-pryskyrice-varm-resist-100-7teplotne-odolna-pryskyrice-varm-resist-100-5teplotne-odolna-pryskyrice-varm-resist-100-7

top-pro-1-2

Výška zalité vrstvy

TOP PRO 5-24 UV+ je možné lít do výšky 5mm. Pro základní ochranu na výrobcích z pryskyřice vytváříme vrstvu okolo 0,5 - 0,7 mm, která výrobky z pryskyřice dostatečně ochrání před teplotami vařící vody.

Pro styk s potravinami

foodPryskyřice TOP PRO 5-24 UV+ určená na ochranu výrobků z pryskyřice je certifikovaná pro styk s potravinami. Lze ji použít pro výrobky z pryskyřice, které přichází do styku s potravinami.

 

zpet-do-rubriky-4Tým PourArt   

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení