Vážení zákazníci, z důvody čerpání dovolené dojde k prodloužení dodací doby Vašich zásilek. Plný provoz od 26.7.2024. Děkujeme za pochopení.

Pigmentová pasta COLOR Purple 03 14g

Kód: 98858
Novinka
Značka: PourArt
73 Kč / ks 60 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

pigment do pryskyřice - neprůhledné probarvení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi kvalitní pigmentové pasty COLOR jsou určené pro plné neprůhledné probarvení pryskyřice, známe je též pod označením solid  colorPigmentová pasta je hustá kapalina. Její využití najdeme při výrobě podtácků z pryskyřice, dekorací, obrazů a Geode Art. Své nezastupitelné místo najde i ve velkých aplikacích do truhlářské pryskyřice pro plné syté probarvení vetších objemů pryskyřice. Barevné pigmenty do epoxidové pryskyřice v podobě pasty lze mezi sebou vzájemně míchat a pro plné syté probarvení pryskyřice postačuje malé množství.

Specifikace:
Barva: Purple
Probarvení pryskyřice: syté neprůhledné - solid color
Balení: 10ml lahvička, pasta 14g
Doba zpracování: po velmi dobrém uzavření a uskladnění na chladném a temném místě 12 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní tvoření
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.