Kruhové tvary

dekorace-z-pryskyrice (12)do-blogu-ok-2022_1Atypické dřevo v různých tvarech je ideálním materiálem pro licí pryskyřice na dřevo. Dekorace z pryskyřice v podobě podtácku nebo hodiny z pryskyřice jsou vždy svým originálem pro nepřeberné množství způsobu zpracování. Zkrátka dřevo a pryskyřice si vždy budou rozumět. Zalévání dřeva pryskyřicí je poměrně snadné a zvládne je i méně zkušený tvůrce.

Základem úspěchu je dřevo důkladně zpenetrovat. Penetrace savých povrchů se postará hned o několik důležitých věcí: 1. uzavře nám povrch dřeva (dřevo si penetraci nasákne), a po zalití pryskyřice nedochází k vytváření bublinek, které by ze dřeva unikaly. 2. ztrouchnivělé dřevo penetrace zpevní a za 3. nám penetrace vytvoří přechodový můstek, aby se litá pryskyřice se dřevem lépe spojila.

Nejvhodnější volbou je epoxidová pryskyřice na vylévání - pryskyřice na dřevo. Pryskyřice na vyléváni dřeva je speciálně navržena pro práci se dřevem. Doporučujeme zvolit pryskyřici na dřevo ALTO 45-72 pro vyšší vrstvy do 35mm.

Nejprodávanější

o m 01
 
218 Kč / ks
(180 Kč bez DPH)
1 položek celkem

Cena

217218
1217218

Značky

Položek k zobrazení: 1
o m 01
180 Kč bez DPH
218 Kč / ks

atypické dřevo k zalití pryskyřicí

AT-M-01

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.