Woldoclean Isopropylalkohol ve spreji 500ml

Kód: PA-ODP-02
430 Kč / ks 355 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

odvzdušnění a efekty v licí pryskyřici

Detailní informace

Detailní popis produktu

Isopropylakohol (rubbing alcohol) využíváme při práci s pryskyřicí pro dosahování různých efektů na povrchu pryskyřice a k jejímu odvzdušnění.

Specifikace:

Využití:
- pro odvzdušnění pryskyřice: na zalitý nevytvrzený povrch pryskyřice naneseme malé množství alkoholu - tím dojde ke snížení povrchového napětí hladiny pryskyřice a bublinky z pryskyřice mohou snadněji odejít
- pro dosahování efektů v pryskyřici: vydatnější kapičky alkoholu nastříkané na povrch probarvené (metalické prášky, pasty a koncentráty) nevytvrzené pryskyřice zanechávají charakteristické "buňky"    
- pro čistění pomůcek a povrchů: čisticí prostředek na pomůcky, kelímky a povrchy od nevytvrzené pryskyřice (neodstraňuje vytvrzenou pryskyřici)

Obsah:
500ml ve spreji

Doplňující údaje:
Woldoclean Isopropylalkohol (IPA) ve spreji je bez přísad, čistota 99,9% - neobsahuje žádné přidané barviva nebo vonné látky. Výsledkem je rychlé odpařování beze zbytků a nezanechává žádné nepříjemné zápachy

Bezpečnost:
ipa3ipa(H336) Může způsobit ospalost nebo závratě
(H225) Vysoce hořlavá kapalina a páry
(H319) Způsobuje vážné podráždění očí

Doplňkové parametry

Kategorie: Odvzdušnění pryskyřice
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.