Vážení zákazníci, z důvody čerpání dovolené dojde k prodloužení dodací doby Vašich zásilek. Plný provoz od 26.7.2024. Děkujeme za pochopení.

Potravinářský lak na dřevo

zpet-do-rubriky-22-1Představujeme potravinářský lak na dřevo TOP GLASS HEAT+ 1-12-2650

Využití 

potravinarsky-lak-na-drevoteplotne-odolna-pryskyrice-varm-resist-100-9Lak TOP GLASS je dvousložková pryskyřice určená pro vytvoření vrchní ochranné vrstvy na površích, které mají přijít do styku s potravinami. TOP GLASSEM vytváříme ochrannou vrstvu pro dokonalý a hladký povrch - snadná údržba povrchu, pro ochranu proti poškrábání - TOP GLASS poskytuje zvýšenou ochranu proti poškrábání a nakonec je TOP GLASS vybaven dokonalou UV ochranou. Samozřejmě jej můžeme použít na jakýkoliv nábytek bez potřeby povrchu pro styk s potravinami. Ochranou vrstvu můžeme vytvořit na barovém pultu, na jídelním stole, na stolu z pryskyřice nebo jídelním pultu. Epoxidový lak na dřevo TOP GLASS snáší krátkodobě teploty do 75 °C. 

Nanášení 

plastAbych ochranný lak poskytl dokonalou ochranu, je potřeba vytvořit silnovrstvý nátěr, jeho síla by měla být 0,3mm a více. K dokonalému rovnoměrnému roznesení používáme hřeben. Výsledkem bude  povrch stejný jako bychom použili bezbarvý potravinářský lak. UPOZORNĚNÍ: TOP GLASS nelze nanášet štětcem ani válečkem. Epoxidový lak na dřevo k-prouktu-2022TOP GLASS se nechová stejně jako bezbarvý potravinářský lak . Slabá vrstva nanesená štětcem nebo válečkem by se slévala do "kaluží" a zůstával by nepokrytý povrch.

food-safe-1

Podklad

Savé povrchy je potřeba před samotným vytvořením ochranné vrstvy z epoxidového laku TOP GLASS HEAT nejprve napenetrovat. K tomu použijeme penetraci PourArt Penetrace epoxidová ředitelná vodou PEN 05-24 0,5kg.