Renovace desky kuchyňské linky

zpet-dorubriky-pryskyriceJak zrenovovat pracovní desku kuchyňské linky s výrobkem RenovaDesk PA-2RD0?

renovadesk-renovace-pracovni-desky-15

 

Náš nový výrobek RenovaDesk PA-2RD0 jsme pustili do terénu u paní H. Renova Desk je epoxidová pryskyřice určená pro renovaci kuchyňské pracovní desky nebo psacích stolů. Znáte to, byt v rekonstrukci, spoustu vydání a plánů a nové vybavení kuchyně, včetně kuchyňské linky, zkrátka musí ještě nějaký ten čas počkat. 

 

Renovace desky kuchyňské linky - jdeme na to!

Kuchyňskou linku jsme rozpojili, abychom měli přístupné jednotlivé části, odmontovali jsme dřez a díly linky jsme vypodložili klínky, abychom měli pracovní desku v ideální rovině.

Opotřebený povrch pracovní desky kuchyňské linky jsme zbrousili praktickou "houbičkou" opatřenou smirkem a pečlivě odmastili benzínovým prostředkem. Odmaštění a zbroušení povrchu je důležité pro uchycení nového povrchu epoxidvé pryskyřice RenovaDesk.

Jednotlivé díly kuchyňské pracovní desky jsme "ohranili" samolepící páskou, to aby nám nalitá pryskyřice RenovaDesk nezatekla kam nemá a zbývající části jsme oblepili ochrannou fólií. Pozor na podlahu, i tu je třeba vhodně zakrýt.

Na takto připravený povrch pracovní desky můžeme začít nanášet nový povrch RenovaDesk.

prejit-k-produktuZákladním materiálem je RenovaDesk, který vytvoří nový povrch na pracovní desce. RenovaDesk je čirá licí epoxidová pryskyřice, kterou lze obarvit, přidat barevné pigmenty nebo metalické prášky. Znamená to, že barevné provedení nabízí neomezené možnosti vzorů, barevných kombinací a variant.

Tým PourArt

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.