Metalický prášek Flash blue KD-289 10g

Kód: KD-289
51 Kč / ks 42 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

pigmenty do prysykřice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metalický prášek je určený pro barvení epoxidové pryskyřice (licí pryskyřice). Jedná se o čisté pigmenty získávané mletím či drcením materiálů na bázi slídy a kovů. Barevné odstíny metalických prášků je možné mezi sebou míchat a tím lze získat další barevné variace. Rozsah využití je velký. Najdou své místo na šperky z pryskyřice, stoly z pryskyřice, dekorace z pryskyřice, obrazy z pryskyřice nebo při práci kde je použita silikonová forma na šperky.

Technická specifikace:
 
Barva: Flash blue, iridiscentní
Váha: 10g
Materiál: slída - oxidy kovu
Použití: interiér - exteriér
Použití: probarvení epoxidové pryskyřice


Nelze jednoznačně doporučit množství potřebné pro probarvení epoxidové pryskyřice. Barevný výsledek a výsledné technické vlastnosti pryskyřice je třeba individuálně odzkoušet. Orientačně by podíl pigmentu k pryskyřici neměl přesáhnout 20% objemu pryskyřice.
 
POZOR! Metalický prášek v licí pryskyřici urychluje reakci složky A a B. Doba zpracování se tím zkracuje. Po důkladném rozmíchání se snažte licí pryskyřici co nejdříve nalít na povrch aby mohlo teplo z reakce odcházet mimo smíchanou směs. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.