Vážení zákazníci, z důvody čerpání dovolené dojde k prodloužení dodací doby Vašich zásilek. Plný provoz od 26.7.2024. Děkujeme za pochopení.

Prášek s kovovým efektem Merc gold OSB2039 20ml

Kód: OSB2040
73 Kč / ks 60 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

pigmenty do prysykřice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prášky s kovovým efektem jsou využívány při výrobě a práci s licí pryskyřicí, kde je požadovaný metalický efekt nebo vytváření ohraničených přechodů linkou a imitace mramorových žilek. Práškem lze též vymazat silikonovou formu pro dosažení kovového povrchu výrobku z pryskyřice. Najde využití na obraz z pryskyřice, výrobě šperků, podtácků z pryskyřice a dalších dekorací z pryskyřice. 
 
Specifikace:
Materiál: velmi jemně rozemletý prášek
Barva: Merc gold
Dóza: 20 ml
 
Již přidání velmi malého množství licí pryskyřici sytě probarví. Pro vytváření efektů na hladině a linek, které imitují mramorové žilky, rozmíchejte jen malé množství prášku v licí pryskyřici a lijte v tenkém pramínku na vytvrzenou nebo nevytvrzenou pryskyřici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní tvoření
Hmotnost: 0.02 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pourart-600E-Shop Obchodprobydleni.cz se zaměřuje na prodej licí pryskyřice českého výrobce pod značkou PourArt. Licí pryskyřice PourArt je určená pro výrobu nábytku z pryskyřice, šperků z pryskyřice, různých dekorací z pryskyřice a obrazů z pryskyřice. Sortiment licí pryskyřice doplňujeme o další příslušenství pro výrobky z epoxidové pryskyřice. Zaměřujeme se na dekorace do licí pryskyřice, broušení a leštění pryskyřice, formy na pryskyřici a další potřebné pomůcky a materiály pro práci s licí pryskyřicí.