UPOZORNĚNÍ: Tento týden může dojít ke skluzu expedice Vašich objednávek z důvodů stěhování skladu eshopu. Prosíme, pokud na Vaši zásilku spěcháte, napište nám. Budeme se snažit Vaši zásilku zpracovat přednostně. obchod@obchodprobydleni.cz. Děkujeme za pochopení.

Silikonové formy na etažéry

etazery-z-pryskyricedo-blogu-ok-2022_1Formy na lití pryskyřice nabízí mnoho tvarů pro různé výrobky z pryskyřice. Formy na odlévání pryskyřice jsou vyrobené z nepřilnavého silikonu a formy na pryskyřici lez použít opakovaně. V nepřeberném množství a tvarů silikonové formy na pryskyřici najdeme i formu pro výrobu etažéru. Několika patrový etažér je originální dekorací z pryskyřice na jídelní stůl pro ovoce nebo laskominy a na jeho výrobu používáme velké silikonové formy, které mají uprostřed otvor pro smontování jednotlivých částí.

Nejprodávanější

et14
 
143 Kč
(118 Kč bez DPH)
1 položek celkem

Cena

142143
1142143

Značky

Položek k zobrazení: 1
et14
118 Kč bez DPH
143 Kč / ks

držáky na etažéry

9984

Jak vybrat pryskyřici na etažéry?
Na etažéry z pryskyřice budete potřebovat pryskyřici pro ploché formy do výšky odlitků 10mm. Na etažéry z pryskyřice budete potřebovat řídkou pryskyřici pro její velmi dobrou tekutost - dostane se i do těch nejmenších detailů silikonové formy nebo hustější variantu pryskyřice pro udržení odd´ělených barev. V kategorii Pryskyřice na podtácky a etažéry najdete pryskyřice určené pro výrobu etažérů.

kristalova-pryskyrice-na-podtacky-etazery