UPOZORNĚNÍ: Tento týden může dojít ke skluzu expedice Vašich objednávek z důvodů stěhování skladu eshopu. Prosíme, pokud na Vaši zásilku spěcháte, napište nám. Budeme se snažit Vaši zásilku zpracovat přednostně. obchod@obchodprobydleni.cz. Děkujeme za pochopení.

Silikonové formy na mísy a dózy

silikonova-forma-na-talir-5do-blogu-ok-2022_1Silikonové formy na odlévání pryskyřice nabývají mnoho podob a nápadů co vše je možné vyrobit z pryskyřice. Křišťálová pryskyřice, tak se nazývá velmi čirá pryskyřice, je používána pro dekorace z pryskyřice, kde požadujeme dokonalou čirost výrobku z pryskyřice. Silikonové formy jsou vyrobené ze silikonů, které lze opakovaně použít. Z jedné formy lze odlít několik kusů výrobku z pryskyřice. U složitějších tvarů doporučujeme používat separátor. Ten usnadní vyjmutí odlitku ze silikonové formy a současně formu ochrání před působením lehce žíravého tvrdidla. Prodlouží tak její životnost. Pokud jste zruční, můžete se pustit do výroby vlastní silikonové formy. Výroba silikonové formy není náročná a materiál ze kterého si silikonovou formu vyrobíte vám dá neomezené možnosti vlastního tvaru a provedení.

Galerie mísy a dózy z pryskyřice

Nejprodávanější

m1
 
207 Kč
(171 Kč bez DPH)
1 položek celkem

Cena

206207
1206207

Značky

Položek k zobrazení: 1
m1
171 Kč bez DPH
207 Kč / ks

silikonová forma na pryskyřici

986686

Jak vybrat pryskyřici na misky a dózy?
Na výrobu misky nebo dózy z pryskyřice budete potřebovat licí pryskyřici určenou pro dekorace do odlité výšky 20 -30 mm.  Volit můžete řídkou pryskyřici pro její velmi dobrou zatékavost i do těch nejmenších detailů a nebo hustější pro zvládnutí práce s potřebou oddělených barev. V kategorii Pryskyřice na dekorace najdete pryskyřice určené pro výrobu misek a dóz.

kristalova-pryskyrice-na-misky