Obrazy z licí pryskyřice

 

Jak vybrat  pryskyřici

 

Jak pracovat s pryskyřicí

 

Jak barvit pryskyřici

 

Jak brousit pryskyřici

 

Jak ochránit výrobky

 

Bezpečnost práce

 

Dekorace z pryskyřice

 

GeodeArt a nerosty

 

Obrazy z pryskyřice

 

Podtácky z pryskyřice

 

Pracovní desky a plochy

 

Stoly z pryskyřice

 

Šperky z pryskyřice

 

Zkušenosti zákazníků

 

Jak na obraz z licí pryskyřice?
Jste výtvarník, nebo grafik? Nebo si chcete jen tak zatvořit pro vlastní potěšení? V našem blogu si ukážeme jak vyrobit obraz z licí pryskyřice, jak na obraz v epoxidové pryskyřici nebo jak vyrobit obraz, kterému se říká Geode Art.
Nejsnadnější na výrobu jsou obrazy a fotografie zalité do pryskyřice. Jedná se zpravidla o fotografie, plakáty nebo obrazy z akrylátových barev, které jsou upevněné na podložku a zalité křišťálovou pryskyřicí.
Obraz z licí pryskyřice láká mnohé tvořivce kde probarvené licí pryskyřice pigmenty dávají stejné možnosti jako akrylátové barvy. Obraz již není dále třeba finálně upravovat, protože samotná pryskyřice je finálním povrchem.
Náročnější tvořivci se vrhnou do obrazů, kterým se ve světě říká Geode Art. Pigmenty do pryskyřic nabízí neomezené možnosti barevných kombinací kde základem je vždy křišťálová pryskyřice, pigment do pryskyřice nebo barevný prášek a drcené sklo mnoha úžasných barviček. Geode Art vytváří a napodobuje různé drahé kameny a minerály v jejich řezu.

Obraz z pryskyřice a hlinky

Epoxidová pryskyřice je nový materiál pro výtvarné umění Pro výrobu obrazu jsme použili licí pryskyřici SPEED 5-12 Pojďme se podívat, jak jsme postu...

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.