Základy práce s licí pryskyřicí - dvoudenní kurz

Zveme Vás na workshop, na kterém vezmeme vše pěkně od začátku - základy práce s licí pryskyřicí.  

Workshop je vhodný pro ty, kdo s pryskyřicí teprve začíná nebo se chce zdokonalit v základech práce s licí pryskyřicí. Projdeme si od začátku typy licí pryskyřice. Ukážeme si barvy do pryskyřice a jak s nimi pracovat. Nezapomene se také podívat na možnosti, jak zabarvit vzduchových bublin v pryskyřici.

Kdo bude vyučovat?

Lektorka tohoto workshopu bude Keti. Určitě ji znáte z Instagramu jako @ResinArtByKeti, na její práce se můžete podívat zde.

Kde se bude workshop konat?

Bořivojova 101, Praha 3, -1 patro. Zvonek recepce. Parkováni v ulice U Rájské zahrady (zpoplatněno).

Termín: 10.10.2020 a 11.10.2020

Rozvrh:

10.10 od 17:00 do cca 19:00

Teorie a praxe s litím pryskyřice. Představení různých typů pryskyřice, ochrana sebe a prostředí, ukázka a vysvětlení pigmentu, barev, glittru. Ukážeme s čím se dá kombinovat pryskyřice (písek, mušle, sklo, kamínky, sušené květiny). Typy a rady pro lepší práce. Ukážeme si, jakým způsobem ovlivnit polohu zalévaných předmětů a jak je fixovat. Budete moci se podívat na praktické ukázky a vše si sami vyzkoušet. 

11.10 od 17:00 do cca 18:00

Prohlédneme si vytvrzené výrobky z pryskyřice, probereme dokončovací práce, jako je broušení a leštění.

Co s sebou:

Určitě dobrou náladu a tvořivost. Veškeré materiály budou k dispozici. Oblečte se pohodlně tak, aby jste se nebáli případně zašpinit. Voda a čaj bude k dispozici. V průběhu školeni je zákaz konzumace jídla. Rouška je nutná!

Kapacita 6-8 lidí.

Kontakt: 

Keti: +420 731 662 680

Cena:

Závazná registrace: 2 590,- Kč

Objednávka Worshopu OBJENDAT